Yalı Marine, Özyazıcı İnşaat'ın Ataköy'deki apart projesi!

Özyazıcı İnşaat'ın Ataköy'de konumlandırdığı apart projesi Yalı Marine, 77 bin 270 metrekare üzerinde 250 bin metrekare inşaat alanına sahip, Alpar Mimarlık tarafından tasarlanan bir proje. İşte Yalı Marine görselleri ile foto galeri...

Yalı Marine, Özyazıcı İnşaat'ın Ataköy'deki apart projesi!
Yalı Marine görselleri için tıklayın!

Yalı Marine projesinin konumlandırıldığı, Toplu Konut İdaresinin (TOKİ), Ataköy sahil şeridindeki arazinin hasılat paylaşımı yöntemiyle satışı için 2010 yılının Temmuz ayında düzenlediği ihalenin ilk oturumuna teklif veren 4 firma katılmıştı.

Ataköy sahil  şeridindeki arazinin hasılat paylaşımı yöntemiyle satışı için düzenlenen ihalenin ikinci ve son oturumunda, en yüksek teklifi 447 milyon 150 bin  TL ile Özyazıcı İnşaat-Karadeniz Örme Sanayi iş ortaklığı verdi.

Firma, ilk ihalede 666 milyon 636 bin  TL olan hasılat toplamını, nihai  aşamada 1 milyar 251 milyon  TLye, TOKİye önerilen payı ise 233 milyon 322  bin  TLden 447 milyon 150 bin  TLye çıkardı.

ÖZYAZICI, YAPTIĞI 'NISH' PROJELERLE BİLİNİYOR

Özyazıcı İnşaat 1987 yılında kuruldu. 1995den beri Üsküdar Ünalan Konutları, Başakşehir 5. Etap ikinci kısım, Başakşehir 4. Etap ikinci kısım, Halkalı Ihlamur Evleri gibi projeleri gerçekleştirdi. Şirketin Nish Adalar ve Nish  İstanbul  projeleri sürüyor. Karadeniz Örme Sanayi ise 1973 yılında kuruldu. Tekstilin yanı sıra gayrimenkul, taşımacılık ve  depolama alanlarında faaliyet gösteriyor.

emlakkulisi yasal uyarı

Etiketler
GÜNDEM
KATEGORİNİN DİĞER HABERLERİ