Zorlu Center nerede Ulaşım bilgileri!

22 bin metrekare arazi alanı üzerinde yükselen Zincirlikuyu Zorlu Center, 18 ila 22 katlı 4 adet kulede toplam 584 adet rezidanstan meydana geliyor...

Zorlu Center nerede Ulaşım bilgileri!

İstanbulun Zincirlikuyu semtinde Zorlu Gayrimenkul tarafından inşaatına başlanan Zorlu Centerın teslimleri 2012 senesinin son aylarına doğru gerçekleştirilecek. 22 bin metrekare arazi alanı üzerinde yükselen proje, 18 ila 22 katlı 4 adet kulede toplam 584 adet rezidanstan meydana geliyor.

Zorlu Center nerede Ulaşım bilgileri!

Zorlu Center, Boğaza en yakın noktalardan birinde, Asya ve Avrupa kıtalarının birleştiği noktada adeta bir köprü görevi görmekte. Ayrıca şehrin iş, kültür ve gece hayatının en önemli lokasyonları Maslak, Taksim, Nişantaşı ve Etiler gibi semtlerin tam ortasında yer almakta.

Avrupa yakasında yer alan Zorlu Centera Boğaz Köprüsü ile Asya yakasından; metro ve metrobüs bağlantıları ile trafik sorunu olmadan ulaşılabilmekte. Zorlu Center ayrıca,  İstanbul  un iki ucunda bulunan havaalanlarına da mesafe olarak neredeyse aynı uzaklıkta. (Atatürk Havaalanına 26 kilometre, Sabiha Gökçen Havaalanına 30 kilometre).

Gayrettepeye sadece 450 metre uzaklıkta bulunan Zorlu Centera özel yapılacak yürüyen bantlı sistemlerle ulaşım süresi yaklaşık 7,5 dakika olacak. Zorlu Center, Zincirlikuyu Metrobüs bağlantısıyla ise yürüyerek sadece 1-2 dakika uzaklıkta.Zorlu Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım A.Ş.

Tel: +90 (212) 336 91 60

Faks: +90 (212) 275 87 46

E-Posta: zorlugayrimenkul@zorlu.com


www.zorlucenter.com.tr

 

Zorlu Center'dan görüntüler için tıklayınız


İclal Süzgün/Emlakkulisi.com
emlakkulisi yasal uyarı

Etiketler
GÜNDEM
KATEGORİNİN DİĞER HABERLERİ