06 / 10 / 2022

16 soruda Marmara Royal Residence! 90 bin TL'ye!

16 soruda Marmara Royal Residence! 90 bin TL'ye!

Özkaortaklar İnşaat'ın yeni projesi Marmara Royal Residence'ı 16 soruda inceledik... İşte ortaya çıkanlar...1) Projenin adı: Marmara Royal Residence
2) Yapımcı şirket: Özkaortaklar İnşaat
3) Projenin lokasyonu: Pendik - Gözdağı Mevkinde inşa edilecek projenin hemen yanında inşası tamamlanan Marmara Üniversitesi Hastanesi bulunan projenın yakın bölgesinde Sabiha Gökçen Havaalanı, İstanbul Park Pisti (Formula), Neomarin, Pendorya, Viaport, Atlantis AVM, Assia Otel, Viaport Otel Divan ve inşası tamamlanmak üzere olan Uluslar arası Fuar-Kongre Merkezi bulunuyor. Bunların dışında Sabancı Üniversitesi, Okan Üniversitesi, Maltepe Üniversitesi, Koç Lisesi gibi seçkin eğitim kurumları,  Gebze Organize Sanayi Bölgesi, Tuzla Tersanesi, Anadolu Sağlık Merkezi, Tübitak ve Marin Türk (Pendik Marina) projenin civarındaki önemli merkezlerdir
4) Toplam arsa alanı: 7.500 m2
5) Toplam inşaat alanı: 28.000 m2
6) İnşaata ne zaman başlandı: Ekim 2010
7) Ne zaman bitirilecek: Ekim 2012
8) Konut sayısı: 220 residence konut ve ticari alanlar bulunuyor
9) En düşük ve en yüksek metrekareler: 50 m2 - 125 m2
10) En ucuz ve en pahalı konutun fiyatı: 90 bin. -  437.500
11) Şimdiye kadar satılan konut sayısı: 10
12) Metrekare ortalama satış fiyatı: 1.800 TL´den başlıyor.
13) Projenin özellikleri: Projede yer alan daireler 3.kat itibariyle adalar ve deniz görür konuma sahip. Projede 24 saat güvenlik, Vale, resepsiyon,restaurant ve kafetarya, posta hizmeti, kuru temizleme, haberleşme ve ofis araçlarının bulunduğu business lounge, health care (sağlık hizmeti, ambülans  gibi) ve diğer residance hizmetleri olacak. Projede yer alan dairelerde  Home office altyapısı standart olarak sunulduğu için dairelerin tümü aynı zamanda "Home-Office" olarak da kullanabilme özelliğine sahip.
14) Diğer projelerden ayırt edici özelliği: Sunmuş olduğu residence hizmetleri ve sosyal donatı alanlarıyla site sakinlerine dışarıya çıkmadan kendi kendine yeten yaşam alanları sunuyor.
15) Anlaşmalı bankalar: Türkiye Finans Katılım Bankası ve Finansbank
16) Faiz oranı: Bankaların güncel oranları

www.marmararoyal.com
216 598 12 16

YASAL UYARI : Haber sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve fotoğraflar, ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar ile ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.
Geri Dön