216 Yapı iki projesinde Ramazan kampanyası başlattı!

216 Yapı iki projesinde Ramazan kampanyası başlattı! 216 Yapı iki projesinde Ramazan kampanyası başlattı!

216 Yapı, Çekmeköy'de inşa ettiği '216 Butik Plus' ve Kozyatağı'nda yükselen '216 Bahar' projelerinde Ramazan ayına özel cazip ödeme planları hazırladı.



Nitelikli konut projeleriyle dikkat çeken ve yaptığı projelerle konut alıcısının güvenini sağlayan 216 Yapı, bu kez Ramazan kampanyalarıyla müşterilerinin karşısına çıkıyor. Şirket hem Çekmeköy'de hem de Kozyatağı'nda projelendirdiği iki projesinde geçerli olmak üzere iki farklı kampanya hazırladı. 216 Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Bilent Dündar, kampanyaya çıktıkları her iki projeye de ilginin yoğun olduğunu söyledi. Yaptıkları projede doğaya saygı, kalite, lüks, konfor ve ulaşım kolaylıkları gibi unsurları bir arada sunmaya özen gösterdiklerine vurgu yapan Dündar, “Bu tür kampanyaları bizden konut almak isteyen ancak bütçelemede zorlanan alıcılarımız için hazırlıyoruz. Kampanyadan yararlanan konut alıcılarının bu konudaki memnuniyetleri doğru bir iş yaptığımızı gösteriyor” dedi. 

 

216 Butik Plus'ta yüzde 10+3 indirim  

Çekmeköy'de yükselen 216 Butik Plus projesinden konut almak isteyenler için şirket, peşin veya banka kredili alımlarda yüzde 10+3 şeklinde indirim imkanı sunuyor. Konfor ve kalitenin bir arada sunulduğu 216 Butik Plus'ta iki blokta toplam 123 konut bulunuyor. Konut tipleri 1+1'den başlıyor ve 3+1'e kadar çıkıyor. Fiyatlar 342 bin liradan başlıyor. Proje genelinde konut alıcılarının ihtiyaçlarını karşılayacak eczane ve kuaför gibi ticari alanlara da yer veriliyor. Üsküdar-Çekmeköy metrosuna 2 dakika, üçüncü köprü bağlantı yoluna 3 dakika uzaklıkta bulunan sitede geniş sosyal alanlar da dikkat çekiyor. Donatılar, fitness merkezi, sauna, çocuk ve büyükler için oyun alanı, servis bekleme odası ile açılır kapanır havuz şeklinde sıralanıyor. 

 

Yarısı şimdi, yarısı teslimde  

Şirketin ilk kentsel dönüşüm projesi olarak İstanbul'un en eski ve nezih şehir merkezinde, Kozyatağı'nda mahalle konseptiyle projelendirilen '216 Bahar' projesinde de Ramazan kampanyası başladı. 11 bin metrekare inşaat alanında 16 katlı tek blokta toplam 58 dairenin olduğu rezidans blokundan ev almak isteyenler kampanya dahilinde daire bedelinin yüzde 50'sini peşin ödeyecek. Geri kalan yüzde 50'lik kısım ise teslimde ödenebilecek. Projede 2+1, 3+1ve 4+1 tipinde evler bulunuyor. Fiyatlar 1 milyon 180 bin liradan başlıyor. Projede iki daireye bir ağaç düşüyor. 30'dan fazla ağaç ise koruma altında bulunuyor. Korumaya alınan ağaçlardan ikisi 'Anıt Ağaç' statüsünde sakız ağacı ve yaşları 100 yıldan fazlasına dayanıyor.  

 

444 4 216

www.216yapi.com

 


Haber Yeni Şafak'ta şöyle yer aldı;

216 Yapı, bu kez Ramazan kampanyalarıyla müşterilerinin karşısına çıkıyor. Şirket, hem Çekmeköy'de hem de Kozyatağı'nda projelendirdiği iki projesinde geçerli olmak üzere iki farklı kampanya hazırladı.  216 Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Bilent Dündar, bu tür kampanyaların kendilerinden konut almak isteyen ancak bütçelemede zorlanan alıcılar tarafından ilgi gördüğünü söyledi. Çekmeköy'de yükselen '216 Butik Plus' projesinden konut almak isteyenler için şirket, peşin veya banka kredili alımlarda yüzde 10+3 indirim imkanı sunuyor.  Şirketin ilk kentsel dönüşüm projesi olarak Kozyatağı'nda mahalle konseptiyle projelendirilen '216 Bahar' projesinde de ev almak isteyenlere daire bedelinin yüzde 50'sini peşin ödemeleri durumunda geri kalan yüzde 50'lik kısmı teslimde ödeme imkanı sunuluyor. 


Yeni Şafak 



Haber Vatan Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı ;



216 Yapı, 216 Butik Plus projesinden konut almak isteyenler için peşin veya banka kredili alımlarda yüzde 10+3 indirim imkanı sunuyor. Fiyatlar 342 bin liradan başlıyor. 216 Bahar projesinde rezidans blokundan ev almak isteyenler daire bedelinin yüzde 50'sini peşin ödeyecek. Geri kalan teslimde ödenebilecek.



Vatan  





Bu haber Hürriyet Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı;




216 Yapı, Çekmekoy'de inşa ettiği '216 Butik Plus' ve Kozyatağı'nda yükselen '216 Bahar' projelerinde Ramazan ayına özel cazip ödeme planlan hazırladı. 216 Butik Plus projesinden konut almak isteyenler için şirket, peşin veya banka kredili alımlarda yüzde 13'e varan indirim imkânı sunuyor. Projede iki blokta toplam 123 konut bulunuyor. Şirketin ilk kentsel dönüşüm projesi 216 Bahar projesinde ev almak isteyenler kampanya dahilinde daire bedelinin yüzde 50'sini peşin ödeyecek. Geri kalan yüzde 50'lik kısım ise teslimde ödenebilecek. Çekmekoy'de fiyatlar 342 bin TL'den, Kozyatağı'nda ise 1 milyon 180 bin liradan başlıyor.



Hürriyet