35 metrelik kulesinde yemek yenen rezidans

35 metrelik kulesinde yemek yenen rezidans

156 daireden oluşan Çam Koza Residence'ta yer alan 35 metrelik seyir kulesinde bir de restoran bulunuyor. Kurtköy'de inşa edilen proje 2008'de teslim edilecek. Projede fiyatlar 314 bin YTL'den başlıyor.


Ekgür Yapı tarafından; Sabiha Gökçen Havalimanı, Formula 1 pisti, üçüncü büyük fuar merkezi ve sanayi tesisleri ile İstanbul'un Anadolu yakasındaki yeni gözdesi olan Kurtköy'de inşa edilen Çam Koza Residence, az katlı mimari yapısı ve yeşilliklerin içinden akan şelaleleri sayesinde sakinlerini şehir yaşamından uzaklaştırmayı hedefliyor. 19 bloktan meydana gelen ve toplam 156 dairenin yer aldığı Çam Koza Residence, normal ve dubleks dairelerden oluşuyor. Projede; 154 metrekarelik 2+1, 170 metrekarelik 3+1, 225 ve 350 metrekare arasında 4+1 ve 5+ 1 konut seçenekleri mevcut.

Her daireye 2 araçlık otopark

Site kavramını tatil köyü konseptine dönüştürmeyi amaçlayan, zevkli ve eğlenceli bir yaşam alanı olmayı hedefleyen Çam Koza Residence'da 12 ay kullanılabilen kapalı yüzme havuzu, açık yüzme havuzu ve çocuk havuzlarının yanı sıra sosyal alanda yer alan 35 metrelik bir de seyir kulesi bulunuyor. Seyir kulesinde hizmet veren bir restoran, bar ve ayrıca bin kişilik kokteyl, toplantı, davet ve aktivite alanı yer alıyor. Projede ayrıca aletli jimnastik salonu, sauna, jakuzi ve şok banyosu, çamaşır ve ütü odaları, sinema salonu ve TV odası, açık ve kapalı otopark, yürüme yolları, su kanalları, masa tenisi ve bilardo salonları, ilk yardım odaları, çok amaçlı oturma ve dinlenme odaları bulunuyor. Yeşilliklerle çevrili bir alanda özgün mimarisiyle dikkat çeken projede her daireye en az 2 araçlık otopark veriliyor. Güvenlik hizmetinin de verildiği projede daireler ile ilgili sürekli bakım-onarım servisi, kahvaltı ve yemek servisi veren tesisler de bulunuyor.

Yüzde 80 su tasarrufu yapabilen sistem

Çevreye duyarlı konut sistemiyle inşa edilen projede su israfının önüne geçmek için önlemler alınıyor. Projede uygulanan ve insan müdahalesine gerek duymadan çalışan merkezi arıtma sisteminde, yağmur suyu toplama, arıtma ve tesisat içinde kullanılacak suyun geri kazanılmış sudan sağlanması, dalgınlık veya unutkanlıktan kaynaklanacak su ile ilgili sarfiyatlarda yüzde 80 tasarruf sağlayan teknolojik ürünler kullanılacak.

Dubleksler ücretsiz projelendirilecek

Projede, çatı ve bahçe dubleks daire seçeneklerinden birini beğenenlere hayallerindeki eve sahip olabilmeleri için mekanlarını diledikleri gibi düzenleyebilmelerini sağlayacak ücretsiz projelendirme ve imalat imkanı da sunuluyor. Çam Koza Residence'taki dairelerde; tüm odalarda lamine parke, birer adet telefon, ADSL, uydu ve kablolu yayın tesisatı, ısı ve ses izolasyonlu camlar, ithal doğrama ve panjur sistemi, çelik daire kapısı ile ıslak zeminlerde 1. sınıf ithal seramikler, vitrifiye ve armatürler, banyolarda dolap ve granit tezgah, şok duş, hidro masaj, ebeveyn banyolarında buharlı duş ve jakuzi seçeneği, mutfaklarda seramiklere uygun kaplamalı dolaplar kullanılacak. Ayrıca dairelerde ısıtma kombi sisteme göre yapılacak ve radyatörler de panel sisteminde olacak.

18 aya kadar 0 faiz

Çam Koza Residence'ta 31 Aralık tarihine kadar geçerli olan fiyatlar 314 bin YTL'den başlıyor ve 661 bin 500 YTL'ye kadar çıkıyor. Finansbank ve TEB ile yapılan kredi anlaşmalarına göre ödemelerde 18 aya kadar sıfır faizli vade imkanı sağlanıyor. Vade farkı alındığında ise süre 360 aya kadar uzuyor.

Çam Koza Residence'ın künyesi

* Firma: Ekgür Yapı

* Yer: Kurtköy

* Konut sayısı: 156

* Konut büyüklüğü: 154- 350 metrekare

* Fiyat: 314 bin-661 bin 500 YTL

* Tel: (0 216) 478 22 22

(Sabah)