475 bin YTL'ye Arnavutköy Taşoluk'ta villa

475 bin YTL'ye Arnavutköy Taşoluk'ta villa

Toplam 206 dönüm arazi üzerine 103 triplex villa olarak kurulacak bu benzersiz projedeki her villanın brüt 2 bin metrekare arsası bulunuyor ve her villanın karşısında uçsuz bucaksız Fatih Ormanı'nın manzarası var. 

Century 21 Odak Ofisi, Arnavutköy Taşoluk'ta yaşanılan ortamı değil, yaşam biçimini değiştirecek bir konut projesinin satışına başladı. Toplam 206 dönüm arazi üzerine 103 triplex villa olarak kurulacak bu benzersiz projedeki her villanın brüt 2 bin metrekare arsası bulunuyor ve her villanın karşısında uçsuz bucaksız Fatih Ormanı'nın manzarası var.

Alyans İnşaat tarafından Eylül 2007'de inşasına başlanan proje Eylül 2008'de sahiplerine teslim edilecek. Yerleşim planıyla ferah bir ortam ve geniş bir kullanım imkânı sunan projede her villa 1.300 metrekare bahçe içerisinde 310 metrekare olarak tasarlanmış. 475 bin YTL olarak tek bir fiyattan satışa çıkarılan villalar deprem kuşağı dışında ve radye temelle yapılmış. Mecidiyeköy'e 40 dakika mesafede olan Taşoluk Bahçeli Konakları, yeni yollar ve yapımı devam eden metro çalışmaları ile Mecidiyeköy'e 15-20 dakikalık uzaklığa kavuşacak.

Taşoluk Bahçeli Konakları şelaleli yapay göletinin yanı sıra çevre düzenlemesi, peyzaj alanları ve çocuk oyun parkları ile tenis kortları, voleybol, basketbol ve mini futbol sahası, koşu-yürüyüş yollarıyla sağlıklı ve huzurlu bir yaşam alanı sunuyor.

Century 21 Odak

Dilek Bozik

Tel : 0212 607 17 17