28 / 05 / 2022

5 firma eleman avında!

5 firma eleman avında!

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren 5 firma farklı departmanlarda eleman alımı yapacak1. Ataman İnşaat, İstanbul Pendik'teki AVM inşaatı için en az 10 yıl tecrübesi olan Elektrik Mühendisi alacak.
İlgilenenler özgeçmişlerini [email protected] adresine veya 0216 494 41 68 no'lu faksa yollayabilirler
2. Century21, gayrimenkul sektörünü ve satışa ilgi duyan, maaşlı bir işte kazanılmayacak yüksek kazanç hedefine şartlanmış olan ve Gayrettepe ofisinde çalışabilecek Gayrimenkul Danışmanı arıyor.
İlgilenenler özgeçmişlerini [email protected] adresine veya 0212 267 17 57 no'lu faksa yollayabilirler.
3. Nabas İnşaat, Edirne'deki baraj şantiyesinde görev alacak, üniversite mezunu, şantiye şefi ve saha mühendisi pozisyonunda çalışacak, tercihen baraj, yol ve altyapı inşaatlarında çalışmış, en az 5 yıl tecrübeli inşaat Mühendisi ve toprak işlerinde tecrübeli sahadaki ekipleri idare edecek organizasyon kabiliyetine sahip Saha Formeni alacak.
İlgilenenler özgeçmişlerini [email protected] adresine veya 0212 257 45 59 no'lu faksa yollayabilirler.

4. MG Alüminyum Sanayi ve Makine Endüstrisi, Kartal'daki fabrikasında çalıştırmak üzere,Muhasebe Elemanları, AutoCad, Cad- Cam ve CNC bilgili elemanlar, vardiyalı üretim yönetebilecek Mühendis ve Teknisyenler alacak.
İlgilenenler özgeçmişlerini [email protected] adresine veya 0216 377 03 25 no'lu faksa yollayabilirler.
5 .Teknik İnşaat, Çekmeköy Merkez Ofisinde çalıştırmak üzere, AutoCad programına hakim, Yeni mezun Mimar ve Yönetici Asistanlığı yapabilecek, bilgisayar ve ofis programlarına hakim,prezantabl Sekreter alacak.

Başvurular www.teknikinsaat.com adresi üzerinden
Veya [email protected] mail yoluyla yapılabilir.