80 milyon dolarlık Triadpark'ın kendine ait helikopteri olacak

80 milyon dolarlık Triadpark'ın kendine ait helikopteri olacak

Hisar Yapı, Alemdağ, Sarıgazi Çekmeköy üçgeninde gerçekleştirdiği 80 milyon dolarlık Triadpark Projesi'nde, sakinlerine özel helikopter hizmeti verecek.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!Hisar Yapı, Alemdağ, Sarıgazi Çekmeköy üçgeninde gerçekleştirdiği 80 milyon dolarlık Triadpark Projesi'nde, sakinlerine özel helikopter hizmeti verecek. Sakinler acil sağlık sorunlarında bu hizmetten ücretsiz olarak yararlanırken, bu hizmetten yoğun şehir trafiğinden kurtulmak için de faydalanabilecek.


Yüzde 25'i oturum, yüzde 75'i ise yeşil alan olmak üzere toplam 25 dönüm üzerinde kurulacak olan Triadpark Projesi'nde, 6'şar kattan oluşan 12 blok yer alıyor. Bu blakların her katında 4 daire olmak üzere toplam 272 konut bulunuyor. TriadPark'ın üçgen mimarisi, tüm site sakinlerinin havuzu, yeşil alanı görebilmelerine imkan sağlıyor ve evin tüm bölümleri güneş ışınlarından yararlanılabiliyor.


135 Bin YTL'den Başlıyor


1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere 4 farkı tipte 11 değişik büyüklükte dairelerin yer aldığı projedeki konutların boyutları, 88 metrekare ile 210 metrekare arasında değişiyor. Daire fiyatları ise 135 bin YTL ile 330 bin YTL aralığıyla sunulurken; 70 metrekare ile 270 metrekare arasında değişen mağazaların da fiyatı, 170 bin YTL'den başlayıp 656 bin YTL'ye kadar çıkıyor.


Triadpark'ta satranç ve mini golf gibi hobi alanları, yürüyüş, bisiklet yolları, 24 saat güvenlik, telefon bağlantısıyla daireye servis imkanı sunan, gıda ve diğer ihtiyaçlara yönelik mağaza ve kapalı otopark imkanlarıyla site içerisinde ihtiyaçların sağlanmasına olanak tanınıyor. 24 dersliği bulunan İlköğretim Okulu'nun da inşasına başlanması planlanıyor.


Ulaşıma Alternatif Çözüm


Hisar Yapı, TriadPark'ın yanı sıra, yine Anadolu Yakası'nın Ataşehir Bölgesi'nde toplam 150 milyon dolarlık iki yeni projeye daha başlamaya hazırlanıyor. 2008'de uygulamaya konulacak olan bu yeni projelerden konut alacak olan sakinlere de özel helikopter tahsis etmeyi planlıyor. Hisar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Hayri Ekinci, İstanbul'da hava ulaşımının yakın gelecekte en önemli ulaşım aracı olacağını öngören müşteri odaklı hizmet anlayışları doğrultusunda, yenilikçi, öncü yaklaşımlara devam edeceklerini açıkladı. Ekinci, hava ulaşımının sanıldığının aksine çok pahalı olmadığına, aksine kendilerinin TriadPark içinde yer alacak olan helikopter pisti ve helikopter alımı ve hizmetin yan ödemeleriyle 500 bin dolarlık bir yatırımla bunu hayata geçirebildiklerine dikkat çekti.


(Hürriyet)

pus