09 / 12 / 2022

Action Fly Pazar günü Viaport'ta!

Action Fly Pazar günü Viaport'ta!

Her hafta yepyeni bir etkinliğe sahne olan Viaport alışveriş ve yaşam merkezi, bu kez misafirlerini uçuracak. Türk Hava Kurumu’nun geliştirip adrenalin tutkunlarının hizmetine sunduğu “Action Fly” bu pazar Viaport’ta olacak.
40 metre yükseklikteki bir kuleden uzman eğitmenler gözetiminde paraşütle atlamak için uçak ya da helikoptere binmenize gerek yok. Gökçen Havacılık tarafından geliştirilen “Action Fly” isimli atlama kulesi bu hafta sonu Viaport alışveriş ve yaşam merkezinde kurulacak. Pazar günü ziyaretçilerin hizmetine sunulacak olan Action Fly, çeşitli ışıklandırmalar yardımıyla hava karardıktan sonrada maceraperestleri adrenalin tutkusuyla buluşturacak. Atlayanlara hayatları boyunca unutamayacakları bir heyecan yaşatacak olan Action Fly, 20 gün boyunca Viaport açık otoparkında ziyaretçilerini bekleyecek. 

 

DÜNYADA İLK

 

Dünyada eşi ve benzeri olamayan, Türk Hava Kurumu’nun paraşütçülük sporunu insanlara sevdirmek amacıyla geliştirdiği Action Fly, uçak ya da helikopter gibi bir hava aracına ihtiyaç duymadan insanların paraşütle atlama deneyimini yaşamalarını amaçlıyor. Türkiye’nin tüm güvenlik testlerinden geçmiş, Bilim ve Sanayi Bakanlığı tarafından onaylanmış bir proje olan Action Fly, adrenalin dolu dakikalar yaşamak isteyen tüm İstanbulluları Viaport’ta bekliyor.

Geri Dön