Adıyaman yeni hükümet konağı inşaatında çalışmalar sürüyor!

Adıyaman yeni hükümet konağı inşaatında çalışmalar sürüyor! Adıyaman yeni hükümet konağı inşaatında çalışmalar sürüyor!

Adıyaman’da tüm kamu hizmetlerini tek çatı altında toplayacak yeni Adıyaman Hükümet Konağı inşaatında çalışmalar hızlanıyor. Adıyaman yeni hükümet konağı çalışmaları Mahmut Demirtaş tarafından incelenerek bilgi alındı.Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş’ın her aşamasını bizzat takip ettiği Yeni Hükümet Konağı ve İl Özel İdaresi Hizmet Binası İnşaatı Ali Taşı Mahallesinde yükselmeye başladı.


İnşaatı seri bir şekilde devam ederek birinci katı tamamlanan Yeni Hükümet Konağı inşaatını gezerek incelemelerde bulunan Vali Mahmut Demirtaş, devam eden çalışmalar ve binanın son durumu hakkında yüklenici bir firma yetkilisinden bilgi aldı.


55 bin metre kare alan üzerine inşa edilen Hükümet Konağının 5 bloktan oluşacağını belirten Vali Mahmut Demirtaş, “Hükümet Konağı inşaatımız seri bir şekilde devam ediyor. Bu önemli yatırımın tamamlanmasıyla kentimiz her yönden ferah bir kamu binasına kavuşmuş olacaktır. Son teknolojik alt yapıya sahip olarak inşa edilen binamız, tüm sosyal donatılarıyla tamamen vatandaşımızın daha rahat ve nezih bir ortamda hizmet almasına dönük olarak inşa edilmektedir. Bu önemli yatırımın ilimize kazandırılmasında çok ciddi emek ve katkıları olan sayın Milletvekillerimize ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum”dedi.Adıyaman Haber


Haber Hürriyet'te şu şekilde yer aldı


ADIYAMAN’da tüm kamu hizmetlerini tek çatı altında toplayacak yeni Hükümet Konağı inşaatı hızla yükseliyor.


Birinci katı tamamlanan Yeni Hükümet Konağı inşaatını gezerek incelemelerde bulunan Vali Mahmut Demirtaş, devam eden çalışmalar ve binanın son durumu hakkında yüklenici bir firma yetkilisinden bilgi aldı.


55 bin metre kare alan üzerine inşa edilen Hükümet Konağının 5 bloktan oluşacağını belirten Vali Mahmut Demirtaş, “Hükümet Konağı inşaatımız seri bir şekilde devam ediyor. Bu önemli yatırımın tamamlanmasıyla kentimiz her yönden ferah bir kamu binasına kavuşmuş olacaktır. Son teknolojik alt yapıya sahip olarak inşa edilen binamız, tüm sosyal donatılarıyla tamamen vatandaşımızın daha rahat ve nezih bir ortamda hizmet almasına dönük olarak inşa edilmektedir” dedi.


hürriyet