Adres Panorama yatırım için doğru adres!

Adres Panorama yatırım için doğru adres!

Dumankaya İnşaat'ın Tuzla-Aydınlı bölgesinde inşa ettiği Adres projelerinin en yenisi olan Adres Panorama, 10 katlı 3 bloktan ve toplam 245 konuttan oluşuyor


Dumankaya İnşaat'ın Tuzla-Aydınlı bölgesinde inşa ettiği Adres projelerinin en yenisi olan Adres Panorama, 10 katlı 3 bloktan ve toplam 245 konuttan oluşuyor. Projedeki Türk aile yapısına uygun 1 +1 ve 2+1 daireler optimum kullanım alanı sunuyor. Akıllı kat planları odaların metrekarelerinin değiştirilmesine olanak sağlıyor. Yatırım için doğru adres.

istanbul'un en hızlı gelişen bölgelerinden biri olan Tuzla Aydınlı'daki Dumankaya Adres Panorama kolay ulaşımı ile dikkat çekiyor. Aydınlı, TEM otoyoluna 8, E-5 otoyoluna 3.5 kilometre mesafede yer alan bir yaşam merkezi. Bölgede Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın (TOKİ) 5 bin konutluk bir yaşam merkezi
bulunuyor. Bölgedeki hızlı gelişim ve konut fiyatlarının değerlenmesi Dumankaya înşaat'ı 4 farklı etaptan sonra Adres Panorama'ya yatırım yapmaya yönlendirmiş. Adres Panorama, 10 katlı 3 bloktan ve toplam 245 daireden oluşuyor. Akıllı kat planları ile projede günümüzün yaşam koşullarına ve Türk aile yapısına uygun optimum kullanım alanları yaratılmış. Eğer işiniz gücünüz Anadolu yakasmdaysa ve ekonomik bir yatırım yapmayı düşünüyorsanız Dumankaya Adres Panorama kesinlikle doğru adres. Aralık 2013'te teslim edilmesi planan projede 1 + 1'ler tükenmiş, 2+1'lerde son 50 daire
sahibini bekliyor.

ULAŞIM, OTOPARK

'Ulaşılabilir' sloganıyla satışa çıkarılan Dumankaya Adres Panorama,
TEM'e 8 kilometre, E5 bağlantısına 3.5 kilometre uzaklığında. Yollar Toplu Konut idaresi Başkanlığı'nın (TOKİ) bölgedeki yatırımları sayesinde yeterince kapasiteli yapılandırılmış. Yaşam merkezinin içerisinde yeterli otopark yok. Her daire başına ayrılmış özel otopark alanı bulunmuyor. Dairelerin sadece yüzde 30'una otopark imkânı sağlanmış. Ancak proje henüz bakir bir alanda yerleşim söz konusu olduğundan, geniş bağlantı sağlayan yollar üzerinde park edilebiliyor ama doğruluğu tartışılır.


SOSYAL ALANLAR

Proje şehirden uzak konumda. En yakın mesafedeki alışveriş merkezi 3.5 kilometrelik bir mesafede. Yaşam merkezi kendi içerisinde çok fazla bir etkinliğe sahip değil. Fitness, sauna, Türk hamamı var. Açık yüzme havuzu da mevcut. Ancak yakın çevrede ticari kimlikli bir yatırım söz konusu değil. Şehre uzak yaşadığınızı kabul edip, her türlü ihtiyacınızı programlı edinmeli ve stoklu olmalısınız. Uzun vadede umut veren bir bölge, ancak yaşamın canlanması için birkaç yıla ihtiyaç var.
Zamanında Ataşehir ve Kurtköy'ün geçtiği gelişim süreçlerinden geçmeye aday bir bölge.

FERAH, YALIN VE ZEVKLİ

Ödediğiniz fiyatlar çerçevesinde firmanın kalitesi size umulanın üstünde hizmet veriyor. Malzemeler standart olmasına rağmen ahenk içerisinde.
Laminant parkeler, Amerikan panel kapılar, altyapısı hazırlanmış klima sistemler vs. özetle olması gerekenler yapılmış. Beklentinizi karşılar. Renk ve malzeme seçimleri gayet zevkli. Zaten küçük metrekarelere sahip daireler, sizin küçük hareketlerinizle bambaşka haller alabilir.

- Mutfak dolaplarında beyaz renk tercih edilmiş. Açık mutfak günümüz dinamik yaşamlarına uygun, iç açıyor. Tabii ankastreler dahil değil. Ferah, yalın.

-Yatak odaları metrekare olarak yeterli. Balkonlu olan daireler avantajlı

 Gamze Saygı / Habertürk