Ağaoğlu'nun ikinci ofis projesi İkitelli'ye!

Ağaoğlu'nun ikinci ofis projesi İkitelli'ye!Eylülde My Prestige'i satışa çıkartan Ağaoğlu, ikinci ofis projesini İkitelli'de 212 AVM'nin yanına inşa edecek


Edip Gayrimenkul'un İkitelli'de açtığı 212 İstanbul Alışveriş Merkezi ile birlikte geliştirdiği rezidans projesini Ağaoğlu Şirketler Grubu hayata geçirecek. Edip Gayrimenkul'ün kriz nedeniyle bir süreliğine ertelediği ve yapımını bir ortakla gerçekleştireceğini açıkladığı rezidans projesi için geçtiğimiz hafta Ağaoğlu ile Edip İplik el sıkışarak imzaları attı.

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, Edip Gayrimenkul ile geçtiğimiz Cuma günü Edip Gayrimenkul yüzde 38 - Ağaoğlu yüzde 62 olmak üzere hasılat paylaşımı modeliyle projeyi hayata geçirmek üzere anlaşma imzaladıklarını söyledi. Proje'nin konseptinde değişiklik yaparak inşa edecekleri bilgisini veren Ağaoğlu, "2 blok olarak yükselecek proje daha önce rezidans olarak tasarlanmıştı, değişikliğe giderek projeyi home ofis konseptinde inşa edeceğiz. Bu proje Ataşehir'de yapımına devam ettiğimiz ofis projesi My Pretige projesi ile benzer bir konsepte sahip olacak" dedi.
Sabah Emlak

İlgili haberler

Edip İplik, Ağaoğlu anlaşmasını doğruladı

Ali Ağaoğlu ikinci ofis projesine İkitelli'de başlıyor

Ağaoğlu, 212 Power Center'ın residence kısmına el attı!