Çukurova Balkon

Ahome İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ahome İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Ahome İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ahome İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi 500 bin TL sermaye ile bugün Ümit Avşar ve Burak Alpdoğan ortaklığında kuruldu. 


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!Ahome İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi Ümit Avşar ve Burak Alpdoğan ortaklığında 500 bin TL sermaye ile bugün kuruldu. 

 

Ahome İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi iş konusu;   1- Her türlü insaat taahhüt isleri; konut, isyeri, ticarethane insaatlarını yapmak, satmak,kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya baskalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karsılıgı binalar yapmak. 2- Yurt içinde ve yurt dısında her türlü resmi ve özel sektöre ait insaat taahhüt ve montaj isleri yapmak ve müstakil konut, is hanları, fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri insa etmek ve kiraya vermek. 3- Türkiye sınırları içinde veya yabancı ülkelerde, resmi ve özel kurum ve kurulusları tarafından kapalı zarf, açık arttırma, eksiltme, teklif alma ve pazarlık usulü ile ihaleye çıkarılacak her türlü küçük ve büyük yapıların her türlü insaat islerini anahtar teslimi taahhüt ......ve anasözleşmesinde yazılı işler

 

Ahome İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi  adres; MERKEZ MAH.A.TANER KIŞLALI CD. ERLER SİT.C BLK.AP.N.12 A/_ AVCILAR