Aidat daire almak için en önemli kriterlerden biri!

Aidat daire almak için en önemli kriterlerden biri!

İnsanlar artık konut alırken sadece fiyata, taksitlere, faiz oranlarına bakmıyor. Konut sektörü geliştikçe, müşteri beklentileri de değişiyor ve artıyor. Artık insanlar, sahip olma maliyetinin ötesinde kullanım maliyetini de dikKonut satın alma ve özellikle yaşam aşamasmda müşterileri en öncelikli olarak ilgilendiren konulardan birisi de şüphesiz aidatlar... Kaliteli ve yeterli hizmet sağlama zorunluluğu yanı sıra, maliyet etkinlik açısından en uygun tedbirleri almak ve en iyiyi olabilecek en düşük maliyetle başararak aidatlan düşük tutmak, bu suretle emsal yapılara oranla fark yaratmak yönetim ve işletmenin diğer bir önemli işlevi. Teknik Yapı, müşterilerine sunduğu 'avantajlı sahip olma' seçeneğinin yanı sıra, kullanım maliyetini de minimuma çekecek   yapılanmaya   ağırlık   verdi.

Teknik Yapı'nın müşteri memnuniyetini katma değer sağlayacak bir şekle dönüştürecek bu uygulamasında, aidatların minimum seviyeye çekilmesi öngörülüyor. Bu kapsamda holding bünyesinde yer alan ve hizmet üreten iki markası Aktif Yaşam ve Teknik Güvenlik; Teknik Yapı Holding sinerjisinden aldığı gücü, tüm projelerde yaşayacak olan ev sahibi veya kiracıların ödeyecekleri aidatları minimum seviyeye indirmek için harcayacak.

"Kar amacı gütmüyoruz"
Aktif Yaşam ve teknik Güvenlik firmalarının amacının kar olmadığının altını çizen Teknik Yapı Holding Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım "Bu iki firmamız, Teknik Yapı markasının müşterilerine verdiği güvenin devamını sağlamak ve müşteri memnuniyetini satış sonrasında da sürdürmek için kuruldu. Bu iki şirket Teknik Yapı'nın sinerjisinden faydalanarak görevini oldukça düşük maliyetle ve kaliteli olarak yapıyor. Nitekim bu iki şirketin hizmet verdiği Uplife Park ve Duman Towers projelerimizdeki aidat tutarları emsallerinin yüzde 25-30 daha aşağısındadır" açıklamasında bulundu.

Teknik Yapı'mn gerçekleştirdiği projelerdeki bir diğer farkı ise yine satış sonrası sunulan hizmetler olarak vurgulayan Umut Durbakayım, "Hemen her projemizde insanların kendilerine vakit ayırabilmesine olanak sağlayacak hizmetleri veriyoruz. Temizlik hizmetinden kuru temizleme, conderge hizmetinden vale hizmetine kadar hizmetleri vererek insanların kendilerine zaman ayırmasını sağlıyoruz. Ve bu hizmetlerin bedelini sadece kullananlardan, asgari seviyede alıyoruz" dedi.

Akılcı sitelere, akılcı yönetim gerekiyor
 
Aktif Yaşam Genel Müdürü Önder Yıldıran:
Teknik Yapı Holding çatısı altında faaliyet gösteren Aktif Yaşam Genel Müdürü Önder Yıldıran, günümüzde birbirinden güzel, dep¬reme dayanıklı ve kalite standartlarını zorlayan toplu yapıları inşa etmenin, bilinçli müşteri taleplerini tam olarak kariei"Kaliteli ve akılcı binaları alan müşterilerin çoğu bu tür binaların yeterli bilgi, beceri ve deneyim sahibi ekipler tarafından işletilmesi gerektiğini çok iyi biliyor" diyen Yıldıran, 'Bu bağlamda, güvenlik ve site yönetimi bu tür binalarda ve bu yapılardan oluşan Toplu Yapılarda yaşayanların huzur ve mutluluğu için en önemli unsurların başında geliyor..." vurgusunu yapıyor.

Toplu konutlarda bilinçli işletmenin ekonomik kazanımlar sağladığının altını çizen Genel Müdür Yıldan sözlerini şöyle sürdürüyor;
"Bu tür akılcı binaların, sosyal tesislerin ve toplu yapı kolaylık tesis ve sistemlerinin inşaat ve imalat aşamasından sonraki bilinçli işletilmesi inşaat firmalarının satış aşamasında verdikleri sözlerin gerçekleşmesi ve koşulsuz müşteri memnuniyeti için olmazsa olmaz bir işlev olarak ön plana çıkıyor. Sonuç olarak, kaliteli yapıları inşa ederek satmak, günümüzde marka değerinin korumak için yetmiyor. Söz konusu kaliteli yapıların, bilgi ve beceri düzeyi yüksek, bina ve sistemleri bilen, tercihan yapım aşamasından itibaren yapılarla haşır neşir ekiplerden oluşan Yönetim ve İşletme Şirketleri belli başlı ve markalaşmış inşaat şirketleri bünyesinde giderek artan bir önemle sektördeki yerlerini alıyorlar."
Habertürk