06 / 12 / 2022

Akaryakıt fiyatlarına zam geliyor! Şimdiden depoyu fullemeyen pişman olur

Akaryakıt fiyatlarına zam geliyor! Şimdiden depoyu fullemeyen pişman olur

Benzin ve motorin fiyatlarında yaşanan son dakika gelişmeleri 30 Eylül 2022 Cuma günü vatandaşlar tarafından yakından takip edilmekte. Geçtiğimiz hafta petrol fiyatlarının 9 ayın dip seviyesini görmesiyle akaryakıtta indirim beklentisi oldu. Ancak gelen haberle durum değişti.Akaryakıt fiyatları 30 Eylül 2022 Cuma günü araç sahipleri tarafından yakından takip ediliyor. Geçtiğimiz hafta düşüşe geçen petrol fiyatlarında aşağı yönlü ivme devam ediyor. ABD ham petrolü Ocak ayından beri ilk kez 80 doların altına kadar geriledi. Brent petrolde de düşüş söz konusu. Brent petrol fiyatları son günlerde 9 ayın en düşük seviyesini görürken motorin ve benzin fiyatlarında indirim beklentisi oluşmuştu. Piyasada oluşan indirim beklentisinin ardından araç sahipleri '30 Eylül Cuma yani bugün benzin, LPG ve motorin fiyatları ne kadar? 1 litre benzin kaç TL? Motorin ne kadar oldu?' sorularını araştırmaya başladı. Peki benzin ve motorinin litresine indirim gelecek mi? Akaryakıt fiyatlarına zam mı geliyor? Brent petrol kaç dolar? İşte 30 Eylül 2022 İstanbul,  Ankara  ve İzmir güncel benzin ve motorin fiyatları...

PETROL FİYATLARI 9 AYIN EN DÜŞÜK SEVİYESİNDE
Geçtiğimiz haftalarda Fed'den gelen kritik karar sonrası petrol fiyatlarında düşüş başlamıştı. ABD ham petrolü Ocak ayından beri ilk kez 80 doların altına kadar düştü. Brent petrol varil fiyatı da düşüşten payını aldı. Rusya ile Ukrayna arasındaki savaşla 130 dolarlara kadar tırmanan Brent petrol, 90 doların altına kadar geriledi.
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön