05 / 02 / 2023

Akaryakıt fiyatlarına zam geliyor! Şimdiden depoyu fullemeyen pişman olur

Akaryakıt fiyatlarına zam geliyor! Şimdiden depoyu fullemeyen pişman olur

Benzin ve motorin fiyatlarında yaşanan son dakika gelişmeleri 30 Eylül 2022 Cuma günü vatandaşlar tarafından yakından takip edilmekte. Geçtiğimiz hafta petrol fiyatlarının 9 ayın dip seviyesini görmesiyle akaryakıtta indirim beklentisi oldu. Ancak gelen haberle durum değişti.BENZİN VE MOTORİNE İNDİRİM GELECEK Mİ?
Haftanın son iş gününde petrol fiyatlarında düşüş sürerken piyasalarda indirim beklentisi oluşmuştu. Hatta benzin ve motorinin litresine 5 liradan fazla indirim geleceği iddia edilmişti. Fakat henüz benzin ve motorine indirim gelmedi.

AKARYAKIT FİYATLARINA ZAM GELİYOR!
Petrol fiyatlarında yaşanan düşüşler dikkat çekerken son dakika bilgisi geldi. İndirim yerine zam geliyor! Sosyal medyada yer alan haberlere göre motorin fiyatı ve benzin fiyatlarına zam yapılacağı iddia edildi. Motorin 1 lira 25 kuruş, benzin 96 kuruş zamlanıyor!
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön