01 / 10 / 2022

Akaryakıta yine zam! Zam sonrası yeni fiyatlar ne olacak?

Akaryakıta yine zam! Zam sonrası yeni fiyatlar ne olacak?

Motorine art arda yapılan 1,15 ve 1,00 liralık indirimin ardından önceki gün 81 kuruşluk zam gelmişti. Sektör temsilcilerinden alınan bilgiye göre salı gününden geçerli olmak üzere 1 lira 26 kuruşluk bir zammın daha geleceği öğrenildi.Akaryakıta gelen indirimin ardından petrol fiyatlarının hafta içinde tekrar yükselmesi ve dolar/TL kurundaki hareketlilik ile motorin fiyatına zam gelmişti. Bir zam haberi de dün benzin fiyatı için geldi. Motorine geçtiğimiz gün gelen zammın ardından bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzinin litre fiyatına 1 lira 10 kuruş zam yapıldı. Dün benzine gelen zammın ardından motorine de tekrar zam geleceği öğrenildi.

Motorine Zam Geliyor

Akaryakıta yine zam! Zam sonrası yeni fiyatlar ne olacak?

Motorine art arda yapılan 1,15 ve 1,00 liralık indirimin ardından önceki gün 81 kuruşluk zam gelmişti. Sektör temsilcilerinden alınan bilgiye göre salı gününden geçerli olmak üzere 1 lira 26 kuruşluk bir zammın daha geleceği öğrenildi.

Zam Sonrası Fiyatlar Ne Olacak?

Pazartesi gelecek zamla birlikte motorinin litre fiyatı yaklaşık olarak İstanbul'da 24,44 TL’ye, 24,55 TL’ye ve İzmir'de 24,57 TL’ye yükselecek. Dün geceki zamla birlikte benzinin litre fiyatı yaklaşık olarak İstanbul'da 21,15 TL'ye, Ankara'da 21,28 TL'ye, İzmir'de 21,27 TL'ye yükseldi.

13 Ağustos Cumartesi Akaryakıt Fiyat Listesi
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön