Akkent yatırımcılara çifte kazanç sunuyor!

Akkent yatırımcılara çifte kazanç sunuyor!Sunduğu yeni yaşam konsepti ile Başkentlilere ve Ankara'da ev sahibi olmak isteyenlere ayrıcalıklarla dolu bir yaşamın anahtarını sunan Akkent, şimdi çifte kazanç sunuyor.


Zengin sosyal donatıları, yeşil ile iç içe düzenlenen peyzajı ile ayrıcalıklı yaşam konsepti sunan Akkent Paradise Gardens ile hayatın doğası değişiyor. 23 Ocak 2016 tarihinde sonuçları açıklanacak kampanya ile Akkentliler çifte kazanç şansı yaşıyor. 


ANKARA'DA YAŞAM AKKENT'LE ŞEKİLLENİYOR 

Ünal Akpınar İnşaat'ın Ankara'nın kuzey aksında inşa ettiği Akkent 1-2-3 ve 4'ten sonra şimdi dev bir proje ile Akkent Paradise Gardens inşa ediliyor. Yapımı hızla devam eden Akkent Paradise Gardens Ankara'nın kuzey aksında çizgisi ile çok farklı bir yaşam sunuyor. Akkent Paradise Gardens, şehrin karmaşasından sıyrılmak isteyen Ankaralılar için yeni bir" yaşam alanı sunuyor. 


20'DEN FAZLA SOSYAL DONATI ALANI SUNUYOR 

Dört mevsim yüzme imkanı sunan açık ve kapalı yüzme havuzları, spa merkezi, kay kay pisti, mini golf alanı gibi 20'den fazla seçenek sunan sosyal donatıya sahip Akkent Paradise Gardens'ta 4+1, 3+1 ve 2+1 dairelerin yanında 36 adet cadde dükkan ve çarşı alanı da bulunuyor. 


AKKENT TİCARİ YATIRIM DEĞERİYLE ÖNE ÇIKIYOR 

Proje içinde yer alan 36 adet cadde dükkan ve Akkent Çarşı yatırımcısına kazançlı bir gelecek vaat ediyor.Akkentlilere ve bölge sakinlerine hizmet sunacak olan ticari alanlar, kazançlı yatırım olanağı üe dikkat çekiyor. 


Posta Ankara