Aksu Mesire Alanı'nda çalışmalar sürüyor!

Aksu Mesire Alanı'nda çalışmalar sürüyor!

Antalya’nın Aksu ilçesinde yeni mesire alanı yapılıyor. Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, başlattığı mesire alanı çalışmasını Orman İşletme Müdürü Serkan Şahin ile birlikte yerinde inceledi.
Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, başlattığı mesire alanı çalışmasını Orman İşletme Müdürü Serkan Şahin ile birlikte yerinde inceledi. Havaalanı yakınında Aksu Belediyesi’ne tahsis edilmesi planlanan 467 dönümlük alandaki incelemelere Başkan Yardımcıları Remzi Sadi, Nevzat Bozarslan ve Hüseyin Demirkaplan, Meclis Üyesi Hamza Deniz ve birim müdürleri de katıldı. Orman İşletme Müdürü Serkan Şahin ile Başkan Şahin’a çalışmalarla ilgili bilgi verilirken, yaklaşık 6 bin ağacın korunacağına dikkat çekildi.

Belediye Başkanı Halil Şahin, mesire alanının vatandaşın isteği olduğunu belirterek, “Güzelyurt Mahallesi’ndeki ormanlık alanla ilgili girişimlerimizin sonuçlarını almak üzereyiz” dedi. Başkan Şahin, mesire alanında kafeteryalar, çay bahçeleri, yürüyüş ve bisiklet yolları, koşu parkuru, spor alanları ve çocuk Oyun alanlarının bulunacağını söyledi.Milliyet