Ali Ağaoğlu, anaokulu yaptıracak!

Ali Ağaoğlu, anaokulu yaptıracak! Ali Ağaoğlu, anaokulu yaptıracak!

Yeni gayrimenkul projesi ve aldığı reklam ücretiyle gündeme gelen Ali Ağaoğlu, 'çocuklar Gülsün Diye' projesine katkıda bulunup bir anaokulu yaptırmaya karar verdiSon dönemde yaptığı projelerin reklamlarında da rol olarak en çok konuşulan isimler arasına giren Ali Ağaoğlu'nun öğle yemeği tam 150 bin TL'ye maloldu. Aynı restoranda yemek yiyen Gülben Ergen, ünlü işadamını görünce yanına gidip 'çocuklar gülsün diye' kampanyası için maddi destek istedi.

Gülben Ergen'in anlattıklarını dinleyen Ali Ağaoğlu ünlü sanatçının ricasını kıramadı, kampanyaya 150 bin TL yardımda bulunma sözü verdi

Ergen, projenin Milli Eğitim Bakanlığı tarafından izni alınmış illerde hiç bir bürokrasiye takılmadan hızla yürütüldüğünü anlatınca Ağaoğlu da ikna oldu, şehir seçmedi sadece œTamamdır, yanınızdayım dedi.

Gülben Ergen, Elvan Oktar ve Feride Edige"nin liderliğini yürüttüğü projede şu ana kadar Tokat, Mardin ve Trabzon"un koylerinde üç anaokulu hizmete açıldı. Ekim ayı içerisinde de Erzurum ve Sinop da birer okul öğrencilerle buluşacak.
Milliyet