Ali Ağaoğlu: Bizde aksiyon bitmez!

Ali Ağaoğlu: Bizde aksiyon bitmez! Ali Ağaoğlu: Bizde aksiyon bitmez!

Bahçelievler projesinde iki haftada tüm daireleri satan Ağaoğlu, benzer kampanyayı My World Ataşehir'e taşıdı.


Kalan 624 daire için yüzde 1 peşinat ödeniyor, ara ödeme 2011'e erteleniyor. Aylık taksitler ise 2 bin 600 TL'den başlıyor..

My City Bahçelievler projesinde tüm daireleri iki hafta gibi bir sürede satan Ağaoğlu, buradaki kampanyasını "Anahtar pazartesi, peşinat kriz ertesi" sloganıyla My World Ataşehir projesine taşıdı. Tamamı 3 bin 636 daireden oluşan My World Ataşehir'deki son 624 daire için satış fiyatının yüzde 1'i peşinat olarak ödenirken, yüzde 30 tutarındaki ara ödeme Ocak 2011'e erteleniyor. Peşinat ve ara ödemeler dışında kalan tutar için ise Vakıfbank'tan piyasa koşullarının altında özel faiz oranlarıyla kredi kullanılabilecek. My World Ataşehir'de 1+1'den 5+1'e kadar farklı tipte daireler 269 bin ile 1 milyon 247 bin TL arasından satılıyor. Dairelerin aylık taksit ödemeleri ise 2 bin 600 TL ile 10 bin TL arasında değişiyor. 29 Mart'ta sona erecek kampanya kapsamında daire alanlar, tapularını hemen teslim alabilecek. Özel ödeme kampanyasına göre 100 bin TL için 12, 24, 36, 48 ve 60 ay vadede 0.99 faiz oranı, 120 ayda ise 1.18 faiz oranıyla kredi kullanılabiliyor.

'FARKLILIK YARATIYORUZ'
Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, hasılat paylaşımı sistemiyle çalıştıkları Emlak Konut GYO yetkilileriyle birlikte düzenlediği basın toplantısında, kriz ortamında tüm sektöre heyecan vermek istediklerini söyledi. Ağaoğlu , çarkların çevrilmesi, üretimin sürdürülmesi ve istihdamın yaratılmasının büyük önem taşıdığını belirterek projelerin hayata geçirilmesinde ticari kazançtan ziyade başarma isteğinin daha ön planda olduğunu ifade etti. "Sıradan olursanız, sürüden olursunuz. Farklı yaparsan, öne geçersin" diyen Ağaoğlu, "Kriz döneminde tüketici lehine fırsatlar yaratıyoruz. En fazla arsa stoğuna sahip olan firmayız. 2009'da planladığımız yatırım tutarı 3 milyar dolar" diye konuştu.
Sabah