Almondhill'de 393 bin dolara! Hemen teslim!

Almondhill'de 393 bin dolara! Hemen teslim!

Taş Yapı tarafından Acıbadem'de inşa edilen Almondhill projesinde yaşam başladı…Taş Yapı'nın Acıbadem'de hayata geçirdiği Almondhill projesinde yaşam başladı. Proje, 106 dönüm arazi üzerinde 7 katlı 33 blokta toplam 650 konuttan oluşuyor. 50 bin metrekarelik sosyal alana sahip olan Almondhill'de,  büyüklükleri 82 metrekare ile 242 metrekare arasında değişen 16 tip konut bulunuyor. Kasım 2005'te inşaatına başlanan proje 24 ayda tamamlandı. İçinde köpek barınakları ve çocuk otelinin de yer alacağı Almondhill'de, dairelerin fiyatları 393 bin ile 1 milyon 200 bin dolar arasında değişiyor. Garanti Bankası ile yapılan anlaşma kapsamında banka kredisi kullanılabiliyor.
Almond Hill'de, sosyal ve ortak alan kapsamında pek çok seçenek sunuyor. Bu çerçevede, proje kapsamında 3 açık ve 1 kapalı (yarı olimpik) toplam 4 yüzme havuzu, çocuk parkları, yürüyüş parkurları, 60 bin ağaç, tenis; basketbol; voleybol sahaları, squash salonu, kondisyon merkezi ve aerobik salonu, sauna, buhar odası, güzellik salonu, toplantı salonu, 1000 metrekarelik süper market, çeşitli mağazalar, restoran, kafeteryalar ve çay bahçeleri, 24 saat acil tıbbi müdahale, eczane, lostra salonu, kuru temizleme, solaryum, sinema, oyun salonu yer alıyor. Projede ayrıca siteye ait çocuk oteli ve hayvan barınağı da bulunuyor.
Bunların dışında 24 saat kapalı devre kamera izleme sistemi, dairelerde otopark, kapıcı dairesi ve giriş kapısı arasında renkli monitör ve telefon, konut içi alarm sistemi ve acil durum düğmesi, acil yangın alarm butonu, duman ve alev detektörü, kat aralarında yangın izolasyonu, depreme dayanıklı teknoloji ve erken uyarı sistemi, Hotbird ve Astra uydu yayınları mevcut. Akıllı ev konsepti ile projelendirilen Almond Hill'deki konutlarda ayrıca, ses ve ısı yalıtım sistemleri, yaktığınız ölçüde ödeme yapmanıza imkan sağlayan otomatik kontrollü ısıtma ve soğutma sistemi, deprem sensörlü doğalgaz sistemi, tüm elektrik ihtiyacını karşılayacak güçte tam kapasiteli jeneratör, görüntülü intercom ve network sistemi, her dairede 3 telefon hattı ve ADSL Internet hattı bulunuyor.
 
0216 545 54 80

www.tasyapi.com

Projeden görüntüler için tıklayınız...