Altındağ Karapürçek Mahallesi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi açıldı!

Altındağ Karapürçek Mahallesi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi açıldı! Altındağ Karapürçek Mahallesi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi açıldı!

Altındağ’da Karapürçek Mahallesi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi açıldı.Karapürçek Mahallesi’nde hizmet vermeye başlayan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hastalarını bekliyor.Karapürçek Mahallesi’nde hizmet vermeye başlayan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hastalarını bekliyor. Merkezin açılmasıyla sağlık hizmeti Ulubey, Önder, Hüseyin Gazi, Beşikkaya ve Karapürçek mahallelerinin ayağına gelmiş oldu.

Karapürçek Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 6 bin 100 metrekare kapalı alanda 3 kat üzerine kurulu. Merkez, 32 ünitte 18 diş hekimi ile hizmet veriyor. Hastalarına kendilerini özel hissettiren iki ünitli ve tek ünitli kliniklerde hijyenik, ferah ve huzurlu bir ortamda dolgu, diş çekimi, diş taşı temizliği, hareketli protez, protez tamiri gibi tedaviler yapılabiliyor. İlerleyen zamanlarda ise diğer tedavi alanlarının da hizmete dahil edilmesi planlanıyor.


“ŞU ANDA HASTANEMİZ HER BAKIMDAN HAZIR VE HASTALARINI BEKLİYOR”

Ankara’nın her tarafından ulaşımın kolay olduğu sağlık merkezi hakkında bilgi veren Karapürçek Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi İdari ve Mali İşler Müdürü Halim Şekercioğlu, sağlık merkezinin son derece modern cihazlarla donatıldığını ifade ederek, şu bilgileri verdi:

“Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz resmen açılmıştır. Muayeneye hasta bekliyoruz. Randevu almaya gerek olmayıp, doğrudan müracaat edebilirler. Ankara’da ünit başına en ferah diş hastanesidir. İki kişilik ve tek kişilik odalarla, 19 klinikle şu an hizmet verilmektedir. 13 adet iki kişilik, 6 adet de tek kişilik olmak üzere toplamda 32 ünitle hizmet veriyoruz. Şu an diş hekimimiz 18 tane, ancak her geçen gün sayı artıyor. Diş Hekimi atamaları devam ediyor. Merkezimizin çevre düzenlemesi ile bahçe peyzaj çalışmaları da tamamlandı. Şu anda hastanemiz her bakımdan hazır ve hastalarını bekliyor. Merkezimizde ileride ameliyathanenin hizmete girmesi de planlanıyor. Böylelikle merkezimizde ameliyatlar da yapılabilecek” dedi.

Merkez hakkında bilgi almak isteyen vatandaşların “375 02 42” numaralı telefonu aramaları gerektiğini de sözlerine ekleyen Şekercioğlu, sağlık merkezinin herkese hayırlı olmasını temenni etti.Hürriyet