Ankara Batı Hayat Konutları 2! Yeni Proje!

Ankara Batı Hayat Konutları 2! Yeni Proje! Ankara Batı Hayat Konutları 2! Yeni Proje!

Firma: Batı Yapı A.Ş

Proje: Batı Hayat Konutları 2

Batı Hayat Konutları 2, Batı Yapı A.Ş tarafından Ankara'nın en hızlı gelişen bölgesi, Batıkent'te hayata geçiriliyor. Tüm dairelerin 4+1 şeklinde tasarlandığı Batı Hayat Konutları 2 projesi Ankara'da yükseliyor...

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!


Batı Yapı A.Ş tarafından Ankara'nın en hızlı gelişen bölgesi, Batıkent'te hayata geçirilen Batı Hayat Konutları 2 projesi alışveriş merkezlerine toplu taşıma araçlarına ve yeşil alanlara yakınlığı ile hayatı kolaylaştırıyor.


Batı Hayat Konutları 2 Evleri 8 bin metrekare inşaat alanına sahip ve 36 adet daireden meydana geliyor. Batıkent Batı Hayat Konutları 2'de bütün daireler 152 metrekare net kullanım alanı ile 4 oda 1 salon olarak tasarlandı.


Batı Hayat Konutları 2 fiyatları tüm 4+1 daireler için 330 bin TL ile 370 bin TL arasında değişiyor. Hemen tapu teslimli olarak satışa sunulan  Batı Hayat Konutları 2  projesinde konut teslimleri de 2014 yılının Aralık ayında gerçekleşecek.


Batı Hayat Konutları 2 Konutları 10 bin metrekarelik yeşil alana komşu olarak inşa ediliyor. Açık otopark, kalorimetreli merkezi sistem, sosyal tesis, çocuk oyun parkı gibi alanların alıcılarını beklediği  Ankara  Batı Hayat Konutları 2'de firma bünyesinde hemen kredi imkanı da bulunuyor.


Ankara Batı Hayat Konutları 2 satış ofisi!

Adres: İlkyerleşim Mah. 1940. Cadde 1237. sokak No:2 06370 Batıkent / ANKARA


Batı Hayat Konutları 2 iletişim bilgileri!

Telefon: 0(312) 255 25 80

Web Adresi: http://www.batihayat.com/2/Nagihan AKDAŞ/Emlakkulisi.com


projeye sor

pus