18 / 08 / 2022

Ankara Yapracık'a Emporia Shopping Center geliyor!

Ankara Yapracık'a Emporia Shopping Center geliyor!

TOKİ Yapracık bölgesinin en büyük ve kapsamlı alışveriş merkezi (AVM) projesi Emporia Shopping Center, hızla yükseliyor.TOKİ Yapracık bölgesinin en büyük ve kapsamlı alışveriş merkezi (AVM) projesi Emporia Shopping Center, hızla yükseliyor. 


Emporia'da 2 bin metrekareye kadar çeşitli büyüklüklerde toplam 105 işyeri bulanacak. 

Emporia Shopping Center, Eskişehir Yolu  TOKİ  Yapracık bölgesinin AVM ihtiyacını karşılayacak. Ticaret merkezi anlamına gelen Emporia Shopping Center, 2018 Ağustosu'nda kapılarını açacak. Emporia arsa sahipleri Adil Kılıçkan, Şekerciler ve Çağdaş Market. FtgRantaş ortaklığının inşaatını yaptığı AVM'nin yetkili satış ve kiralama ofisi Realty World Timpeks Gayrimenkul adına Tuğrul Toprakçıoğlu. 

Emporia Shopping Center, büyük ve discount market alanları, eczaneler, sinema salonları, yemek katında birbirinden bağımsız geniş teraslı dükkanlar, kapalı ve açık otoparklar, ailelerin vakit geçirebileceği alanlar, yola cepheli, kat dükkanları farklı cephe ve metrajlarda seçenekler sunuyor. Proje kapsamında, 22 metre kare ile 2 bin metre kare arası büyüklüklerde toplam 105 dükkan yer alıyor. 


Tuğrul Toprakçıoğlu, Emporia'nın şu anda bölgesinde en büyük ve kapsamlı alışveriş merkezi (AVM) projesi olduğunu söyledi. Aşağı Yurtçu-Yapracık bölgesinin yeni gelişmekte ve konuta bağlı nüfus artışının çok hızlı olduğunu kaydeden Toprakçıoğlu, "Emporia, biten ve devam etmekte olan TOKİ Yapracık projesinin bulunduğu 20 bin konutun bulunduğu Aşağı Yurtçu-Yukarı Yurtçu-Yapracık bölgesinde, ortalama 50 bin kişilik nüfusa hitap edecek" dedi. 


Milliyet Ankara