Antalya 3. Etap Raylı Sistem Projesi’nin inşaatı hızlandı!

Antalya 3. Etap Raylı Sistem Projesi’nin inşaatı hızlandı!


Antalya 3. Etap Raylı Sistem Projesi’nin inşaatı hızla devam ediyor. Proje kapsamında Meltem Bulvarı'nın bir bölümü 23 Mart Pazartesi gününden itibaren trafiğe kapatılacak.


Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan 3. Etap Raylı Sistem Projesi'nde çalışmalar hızla sürüyor. Projede Meltem Bulvarı'nın bir bölümü 23 Mart Pazartesi gününden itibaren trafiğe kapatılacak.

Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre; Büyükşehir Belediyesi'nin 3. Etap Raylı Sistem Projesi çalışmaları hızla sürüyor. Meltem Katlı Kavşağı'nın tamamlanıp hizmete açılmasından sonra, projenin Meltem etabındaki çalışmalar başladı. Projede Meltem Bulvarı'nın Dumlupınar Bulvarı yan yolu ile İsmail Baha Sürelsan Caddesi arasında kalan kısmı 23 Mart Pazartesi günü trafiğe kapatılacak.

ALTERNATİF GÜZERGAH

Bu süreç kapsamında Dumlupınar Bulvarı'nı kullanıp Eğitim Araştırma Hastanesi istikametine gidecek olan araçlar, Meltem Mahallesi, 3802 Sokak ve İsmail Baha Sürelsan Caddesi güzergahını veya Dumlupınar Bulvarı Meltem Katlı Kavşağı, Toroslar Caddesi ve İsmail Baha Sürelsan Caddesi güzergahını kullanabilecek. Vatandaşların mağdur olmaması ve trafik akışının sürekliliğinin sağlanması için projenin tüm aşamalarında bilgilendirmelerde bulunacak Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların yönlendirme levhalarına uymalarını istedi.