Antalya Lara'da Özel Ballıpınar Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi açıldı!

Antalya Lara'da Özel Ballıpınar Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi açıldı! Antalya Lara'da Özel Ballıpınar Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi açıldı!

Afyonkarahisar'da 40 yıldır hizmet vermekte olan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nin Antalya Şubesi'nin açılışı, Antalya Valisi Muammer Türker ve Afyonkarahisar Valisi Hakan Yusuf Güner'in katıldığı törenle yapıldı.ANTALYA Valisi Muammer Türker, Afyonkarahisar Valisi Hakan Yusuf Güner ile birlikte Lara'da Özel Ballıpınar Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi'nin açılışını yaptı.


Afyonkarahisar'da 40 yıldır hizmet vermekte olan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nin Antalya Şubesi'nin açılışı, Antalya Valisi Muammer Türker ve Afyonkarahisar Valisi Hakan Yusuf Güner'in katıldığı törenle yapıldı.


Törende konuşan Vali Türker, Antalya'nın dünyanın ve Türkiye'nin her bölgesinden insanları çekerek gelişmeye, büyümeye devam ettiğini, çok değişik alanlarda yapılan yatırımların kenti büyüterek cazibe merkezi haline getirdiğini anlattı.Antalya'da uzun süredir sağlık turizmini geliştirmek için çalışmalar yaptıklarını kaydeden Vali Türker, sağlığın her alanında devlet ve özel sektörün yaptığı yatırımların kentin ekonomik gücü bakımından çok önem taşıdığını ifade etti.


Afyonkarahisar Valisi Hakan Yusuf Güner de, Afyonkarahisar'da liyakatle hizmet vermekte olan merkezin Antalya'da şube açmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek başarı ve iyi dileklerini ifade etti. Açılış törenine Muratpaşa Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy, İl Sağlık Müdürü Ünal Hülür ve davetliler de katıldı.


Hürriyet