toki silivri - Toplam 134 sonuç.

TOKİ Pendik 2017 projesi detayları!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Mehmet Ergün Turan Silivri ve Pendik-Tuzla'da 5’er 10’ar bin konut üreteceklerini söyledi. İşte TOKİ Pendik 2017 projesi detayları...

TOKİ'den Silivri'ye 2017'de 5-10 bin konut!

TOKİ'den Silivri'ye 2017'de 5-10 bin konut geliyor. Müjdeli haberi veren Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Mehmet Ergün Turan Silivri ve Pendik-Tuzla'da 5’er 10’ar bin konut üreteceklerini söyledi.

TOKİ Tuzla projesi nerede inşa edilecek?

TOKİ Tuzla projesi nerede inşa edilecek sorusunun yanıtı henüz belli olmadı. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Mehmet Ergün Turan Silivri ve Pendik-Tuzla'da 5’er 10’ar bin konut üreteceklerini söyledi.

TOKİ Pendik projesi nerede inşa edilecek?

İstanbullulara yeni TOKİ müjdeleri veren Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Mehmet Ergün Turan Silivri ve Pendik-Tuzla'da 5’er 10’ar bin konut üreteceklerini söyledi.

TOKİ'den Silivri, Pendik ve Tuzla'ya konut projesi!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ergün Turan, Kayabaşı'da 3-5 ay sonra bitecek 3 bin adet daire bulunduğunu belirtti. Turan, "Bu yıl Silivri ve Pendik-Tuzla'da 5’er 10’ar bin konut üretecek yapılandırma içerisindeyiz" dedi.

TOKİ Silivri 345 konut ihalesi yakın dönemde yapılacak!

TOKİ'nin Silivri projesinde daireler kura çekilişi ile hak sahiplerini bulacak. Projenin inşaatı için önümüzdeki günlerde ihale yapılacak.

TOKİ Silivri Pirimehmetpaşa'da 348 konut inşa edecek!

TOKİ, İstanbul Silivri'de 348 konutluk proje için kolları sıvadı. Pirimehmetpaşa Mahallesi'nde yapılacak olan projeye bakanlıktan onay verildi...

TOKİ'den Silivri'ye yeni proje ihalesi!

Türkiye'nin dört bir yanında konut üretimlerine aralıksız devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı bu kez Silivri'de yeni proje yapacak. 345 konuttan oluşacak projenin ihalesi 13 Ekim'^de gerçekleştirilecek.

TOKİ Silivri'ye 345 konut inşa edecek!

TOKİ İstanbul İli, Silivri İlçesi 345 konut (+3 adet kapıcı dairesi) inşaatı ile altyapı ve çevre düzenlemesi işi ihalesi 13 Ekim 2016 tarihinde saat 14:30'da yapılacak.

Silivri Belediyesi'nin TOKİ arsa anlaşmazlığı açıklaması!

Silivri Yeni Mahalle'de bulunan 600 dönüm araziye TOKİ tarafından konulan şerh üzerine Silivri Belediyesi ile TOKİ arasında bir mücadele başladı.Silivri Belediyesi bu gelişmenin üzerine bir basın açıklaması yayınladı.

TOKİ şerhine Silivri Belediyesi'nden açıklama!

Silivri Yeni Mahalle’de bulunan 600 dönüm araziye TOKİ tarafından konulan şerh ile ilgili Silivri Belediyesi açıklama yaptı, işte Silivri Belediyesi tarafından yapılan o açıklama...

TOKİ Bahçekent Avrupark Evleri adres!

Toplam 1.394 daireden meydana gelen proje Silivri banliyö tren hattına 1.2 kilometre kadar uzaklıkta bulunuyor. TOKİ Bahçekent Avrupark Evleri adres bilgisi kapsamında proje İstanbul Başakşehir'de yükseliyor.

TOKİ Bahçekent Avrupark ne zaman teslim edilecek?

Toplam 1.394 tane daireden meydana gelen projede daire tipleri 1+1'den 4+1'e kadar değişiklik gösteriyor. Proje Silivri banliyö tren hattına 1.2 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Peki TOKİ Bahçekent Avrupark ne zaman teslim edilecek?

Selimpaşa Emlak Konutları'nda 121 bin liraya! Yüzde 5 peşinat!

Toki Emlak konut G.Y. O’nun Silivri Selimpaşa da yaptırdığı, TEM’e ve denize 3 dakika, İstanbul'a sadece 50 kilometre uzaklıkta yepyeni bir modern yaşam alanı Selimpaşa Emlak Konutları’na yoğun ilgi devam ediyor.