Artaş İnşaat, Balkaner tesisi için 35 milyon TL teklif verdi

Artaş İnşaat, Balkaner tesisi için 35 milyon TL teklif verdiTasarruf Mevduatı Sigorta Fonunun (TMSF) satışa çıkardığı Marmaris'teki turistik tesis arsası için Artaş İnşaat, 35 milyon lira teklif verdi


TMSF, Balkaner Grubu'ndan devraldığı, 35 milyon lira muhammen bedelli Marmaris'teki turistik tesis arsasını kapalı teklif ve açık artırma yöntemiyle bugün satışa çıkardı. Ticari ve iktisadi bütünlük için ihalede tek katılımcı olarak yer alan Artaş İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş, arsanın muhammen bedel değeri olan 35 milyon liralık teklif verdi. İhale Komisyonu, katılımcı firma yetkililerine artırımda bulunup bulunmayacağını sordu. Artaş İnşaat yetkilileri ise verilen teklifin üzerine çıkmayacaklarını belirtti.
Hürriyet

Konuyla ilgili basında yer alan diğer haberler

TMSF'nin ar­sa­sı­na Ar­taş'tan 35 mil­yon tek­lif 

TMSF'nin satışa çıkardığı Marmaris'teki turistik tesis arsası için Artaş İnşaat, 35 milyon lira teklif verdi.

TMSF, Balkaner Grubu'ndan devraldığı, 35 milyon lira muhammen bedelli Marmaris'teki turistik tesis arsasını kapalı teklif ve açık artırma yöntemiyle dün satışa çıkardı. İhale Komisyonu, katılımcı firma yetkililerine artırımda bulunup bulunmayacağını sordu. Artaş yetkilileri ise verilen teklifin üzerine çıkmayacaklarını belirtti.
Star