Ata Demirer Cihangir’deki evini 12 bin TL'ye kiraya verdi!

Ata Demirer Cihangir’deki evini 12 bin TL'ye kiraya verdi! Ata Demirer Cihangir’deki evini 12 bin TL'ye kiraya verdi!

Eski eşi Özge Borak’la 2.5 yıl yaşadığı evi kiraya vermeye çalışan Ata Demirer, sonunda muradına erdi. Cihangir’deki deniz manzaralı lüks apartman dairesine 1.5 yıldır kiracı arayan komedyen, sonunda 12 bin TL’ye oturacak birini buldu.Eski eşi Özge Borak’la 2.5 yıl yaşadığı evi kiraya vermeye çalışan Ata Demirer, sonunda muradına erdi.


Cihangir’deki deniz manzaralı lüks apartman dairesine 1.5 yıldır kiracı arayan komedyen, sonunda  12 bin TL’ye oturacak birini buldu. Demirer, iki yıl önce Borak’tan boşandıktan kısa bir süre sonra evi boşaltıp başka bir yerde oturma kararı almıştı.


MilliyetHaber Sözcü Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı;


Ata Demirer'in uzun süredir kiracı bekleyen evine talip bulundu. Eski eşi Özge Borak’la yaşadığı evi, boşandıktan sonra terk eden ve kiracı arayan Ata Demirer uzun bir süredir beklemede olan evine nihayet kiracı buldu. Borak'la 2.5 yıl yaşadığı evi kiraya vermeye çalışan Ata Demirer, muradına erdi. Başarılı komedyen Ata Demirer, Cihangir'deki deniz manzaralı lüks apartman dairesine 1.5 yıldır kiracı arayan Demirer, sonunda 12 bin TL'ye oturacak birini buldu. Demirer, Borak'tan ayrıldıktan sonra evinden ayrılmış ve annesinin yanına taşınmıştı.


Sözcü