Ataşehir'de riskli binanın boşaltılması sırasında arbede çıktı!

Ataşehir'de riskli binanın boşaltılması sırasında arbede çıktı! Ataşehir'de riskli binanın boşaltılması sırasında arbede çıktı!

Ataşehir Kayışdağı Caddesi üzerinde bulunan apartman riskli olduğu gerekçesiyle tahliye edildi. Olay sırasında bina sakinleri ile belediye görevlileri arasında arbede çıktı. Ataşehir'de bulunan riskli bina tahliye edilirken bina sakinleri ile belediye görevlileri arasında arbede çıktı. 

Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre; doğalgazı kesmeye çalışan görevli ile vatandaşlar arasında çıkan arbedenin büyümesi çevik kuvvet ekipleri tarafından engelledi. 

Kayışdağı Caddesi üzerinde bulunan apartmana riskli olduğu gerekçesiyle yıkım kararı verildi. Tebligat yapılmasının ardından bu sabah saatlerinde belediye ekipleri çevik kuvvet polisi ile binaya geldi. 

Gaz ve elektriklerin kesilmesi için çalışma başlatıldı. Tahliye sırasında vatandaşlar görevlilerle tartıştı. Görevli ile vatandaşlar arasında çıkan arbedenin büyümesini çevik kuvvet engelledi. Polis ekipleri eşliğinde binaya giren görevliler doğalgaz ve elektriği kesti. Yıkımın önümdeki zamanda yapılacağı öğrenildi.