Automall'da 157 bin dolara!

Automall'da 157 bin dolara!

İstanbul'un hızla gelişen bölgelerinden Bağcılar'da 2008 sonunda teslimatı yapılacak olan AUTOMALL Projesi'nin yüzde 85'lik bölümü satıldı.


Hürriyet Pazarlama tarafından gerçekleştirilen AUTOMALL Projesi, 80.000 metrekare kapalı alan üzerinde 379 galeri ve 221 daireden oluşan Mall City Residence başta olmak üzere 662 bağımsız bölümden oluşuyor.Tekstilkent, Matbaacılar Sitesi ve Doğan Medya Center'dan oluşan dev yapı adasında inşa edilen AUTOMALL, Esenler Otogarı'na da 5 km'lik mesafede bulunuyor. 

AUTOMALL Projesi kapsamında 379 uzman ve yetkili satıcı galeri, aynı çatı altında toplanmış olacak. Böylece tüm tercihlere yönelik zengin model seçenekleri, özel kapalı ve açık alanlarda dizayn edilmiş 95-165 m² kullanım alanına sahip galerilerde müşterileri ile buluşacak. Dolar bazında %30 peşin, 18 ay vade farksız taksit ve YTL bazında %50 peşin, 10 ay vade farksız taksitle satışa sunulan 266.000 - 534.000 USD fiyat aralığındaki galeriler, Aralık 2008'de sahiplerine teslim edilecek. 


AUTOMALL'DA ARAÇ ALMAKTA KOLAY SATMAKTA...

Projenin bir diğer önemli özelliği ise araç alırken yaptırılması gereken tüm işlemlerin ilk adımdan son adımına kadar tek bir adreste çözülmesini sağlıyor olması. AUTOMALL'da satılan araçların ekspertiz değerleri hakkında alıcısına bilgi verilebilecek ve devir, noter ve ruhsat işlemlerinin hepsi tek bir adreste yaptırılabilecek.  Araç alım satımında tüketicilere, galerilere ve yetkili satıcılara kolaylık sağlanması ile farklı ihtiyaçlara göre farklı kredi imkanlarının sunulması için proje içerisinde bankaların şubeleri de yerlerini alacak. Satın alınan araçlarla ilgili her türlü sigorta işlemleri de AUTOMALL bünyesinde yer alan sigorta şirketleri tarafından gerçekleştirilecek. Tüm bunlarla birlikte 540 metrekarelik müzayede salonu, araba alım satımı konusunda özel işbirlikleri ve sayısız fırsatlarla otomobil alıcılarının tüm ihtiyaçlarına cevap verecek. AUTOMALL bünyesinde ayrıca müşterilere ayrılmış 1.000 araçlık kapalı bir otopark da bulunuyor. 
 
ARACINIZIN BAKIMI İÇİN ADRES YİNE AUTOMALL...

Tam bir otomobil şehri olan AUTOMALL'da bulunan 125 m² ile 275 m² arasında 4400 m² servis alanında her türlü marka ve modeldeki araç için bakım ve servis hizmeti de almak mümkün olacak. 


YÖNETİMDE PROFESYONELLİK...

AUTOMALL'da genel ve idari tüm ihtiyaçlar tek bir merkezden, profesyonel bir yönetim şirketi tarafından ilk günden planlanacak. Güvenlikten bakıma, otopark planlamasından özel hizmetlere kadar geniş bir hizmet yelpazesi AUTOMALL'daki iş sahipleri, Mall City Residence sahipleri ve ziyaretçilere sunulacak... 

AUTOMALL'DA, MALL CITY RESIDENCE AYRICALIĞI...

AUTOMALL bünyesinde, bölgede çalışan ve iş hayatının dinamizmine ayak uydurmak isteyen profesyoneller için de yaşama hazır recidenceler, Hürriyet Pazarlama' dan yeni bir fırsat ile YTL bazında %30 peşin, 60 aya kadar taksitle %1 faizle satışa sunuluyor. Ayrıca müşteri isteği doğrultusunda farklı ödeme seçenekleri de sağlanıyor. 

52 m² ile 112 m² arasında değişen 221 adet recidence, özel resepsiyon, özel otopark ve güvenlik hizmetlerini de yeni sahiplerine sunuyor. 85.000 $ ile 111.000 $ arasında değişen fiyat kategorisindeki recidenceler, giderek artan bir taleple yarısına yakını sahiplerini buldu. Recidenceler, anahtar teslim olarak Mart 2009'da sahiplerine verilecek.