05 / 02 / 2023

Automall'da 179 bin dolara galeri 56 bin dolara home-ofis

Automall'da 179 bin dolara galeri 56 bin dolara home-ofis

MİLPA, Hürriyet Pazarlama ve D Yapı bünyesinde gerçekleştirilen, Türkiye'nin ilk ve tek otomobil alışveriş merkezi AUTOMALL Projesi, otomobil dünyasını aynı çatı altında topluyor. 


 
"Otomobil alışveriş merkezi" konsepti ile yatırımcılar ve otomobil sektörü için yeni bir alternatif olan AUTOMALL Projesi'nin inşaatı hızla devam ediyor.


Otomobil dünyasına dair aklınıza gelebilecek her ayrıntıyı içinde bulunduran AUTOMALL projesinin inşaatı İstanbul'un hızla gelişen bölgelerinden Bağcılar'da devam ediyor. 2008 sonunda faaliyete geçecek olan AUTOMALL Projesi'nin halen %60'ı satıldı.


Doğan Grubu Şirketleri'nden MİLPA, Hürriyet Pazarlama ve D Yapı işbirliğinde gerçekleştirilen AUTOMALL Projesi, 58.702 metrekarelik kapalı alan üzerinde 637 bağımsız bölümden oluşuyor. İstanbul Atatürk Havalimanı'na çok yakın bir alanda, Tekstilkent, Matbaacılar Sitesi ve Doğan Medya Center'dan oluşan dev yapı adasında inşa edilen AUTOMALL, Esenler Otogarı'na da 5 km'lik mesafede bulunuyor.


AUTOMALL: TAM BİR OTOMOBİL ALIŞVERİŞ MERKEZİ


MİLPA Genel Müdürü Ömer CİVANER, amaçlarının araç alım satımını tek merkezde buluşturmak olduğunu belirterek, sektörün lider galerilerini planlı bir ortamda geniş hizmet ağı ile bir arada toplayacaklarını vurguladı.


Yatırımcılar içinde yeni bir fırsat olacak tam bir otomobil alışveriş merkezi inşa ettiklerini ifade eden Civaner, "AUTOMALL bünyesinde bulunan bir çok mağaza, fast food restoran ve cafeleri ile hem iş sahipleri ve çalışanlarına, hem de ziyaretçilerine keyifli bir yaşam alanı sunacağız. AUTOMALL ziyaretçilere otomobille ilgili hizmetleri tek bir adreste alabilmelerinin dışında, uzun süre hoşça vakit geçirip eğlenme ve aynı zamanda eğitim alabilme olanağını da sunacak" dedi.


AUTOMALL Projesi kapsamında 370 uzman ve yetkili satıcı galeri aynı çatı altında toplanmış olacak. Böylece tüm tercihlere yönelik zengin model seçenekleri, özel kapalı ve açık alanlarda dizayn edilmiş 95-300 metrekarelik kullanım alanına sahıp show-room'larda müşterileri ile buluşacak.


AUTOMALL'DA ARAÇ ALMAKTA KOLAY SATMAKTA...


Projenin bir diğer önemli özelliği ise araç alırken yaptırılması gereken tüm işlemlerin ilk adımdan son adımına kadar tek bir adreste çözülmesini sağlıyor olması. AUTOMALL'da satılan araçların ekspertiz değerleri hakkında alıcısına bilgi verilebılecek. Ayrıca devir, noter ve ruhsat işlemlerinin hepsi tek bir adreste yaptırılabilecek. Araç alım satımında tüketicilere, galerilere ve yetkili satıcılara kolaylık sağlanması ve farklı ihtiyaçlara göre farklı kredi imkanlarının sunulması için proje içerisinde bankaların şubeleri de yerlerini alacak. Satın alınan araçlarla ilgili her türlü sigorta işlemleri de AUTOMALL bünyesinde yer alan sigorta şirketleri tarafından gerçekleştirilecek. Tüm bunlarla birlikte 540 metrekarelik müzayede salonu, araba alım satımı konusunda özel işbirlikleri ve sayısız fırsatlarla otomobil alıcılarının tüm ihtiyaçlarına cevap verecek.


ARACINIZIN BAKIMI İÇİN ADRES YİNE AUTOMALL...


Tam bir otomobil şehri olan AUTOMALL'da bulunan 120 metrekare ile 270 metrekare arasında 3760 metrekarede servis alanında her türlü marka ve modeldeki araç için bakım ve servis hizmeti de almak mümkün olacak. AUTOMALL bünyesinde bulunan eğitim merkezinde, meraklılarına, farklı sürüş teknikleri güvenli sürüş teknikleri, gibi profesyonel eğitimler verilecek.


AUTOMALL'da ayrıca otomobili hobi olarak görenler için ve fabrika çıkışı standart otomobillerin, kullanıcısı tarafından istek ve beklentileri doğrultusunda kişiye özel


hale getirilmesi anlamına gelen tuning, oto ses sistemleri, body shop, performans shop ve modifiye şirketleri de bulunacak.


İSTEYENE EV-OFİS...


Otomobil dünyası ile ilgili her şeyin yer aldığı projede ayrıca yaşama hazır ev-ofis'lerle de iş ve özel hayatı renklendirmek mümkün. 45 metrekare ile 65 metrekare arasında değişen 192 adet ev-ofisler farklı ve seçkin seçenekleri ile yaşamın yeni adresi olacak.


Özel resepsiyonu ve otoparkı AUTOMALL ev-ofisler güven içinde çok amaçlı kullanımın adresi olacak..


YÖNETİMDE PROFESYONELLİK...


Ayrıca AUTOMALL'da genel ve idari tüm ihtiyaçlar tek bir merkezden, profesyonel bir yönetim şırketı tarafından ilk günden planlanacak. Güvenlikten bakıma, otopark planlamasından özel hizmetlere kadar geniş bir hizmet yelpazesi AUTOMALL'daki iş sahipleri, ev-ofis sahipleri ve ziyaretçilere sunulacak...


RAKAMLARLA AUTOMALL...


Ø AUTOMALL 58.702 metrekarelik kapalı alan üzerinde 637 bağımsız bölümden oluşacak.


Ø 370 uzman galeri ve yetkili satıcıyı aynı çatı altında toplayacak.


Ø Özel kapalı ve açık alanları ile 95-300 metrekare arasında değişen kullanım alanlarına sahıp showroom'larda alıcıların ve satıcıların araçları keyifle incelemeleri sağlanacak.


Ø 540 metrekarelik müzayede salonu araba alım satımı konusunda tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek.


Ø 120-270 m2 arasında değışen büyüklükte , 3760 metrekarelik alanda toplanmış servislerde bakım ve servis imkanı da AUTOMALL bünyesinde bulunuyor.


Ø 45 metrekare ile 65 metrekare arasında değişen 192 adet ev-ofisleri özel ödeme sartları ıle anahtar teslım satışa sunuluyor.


Ø 280 metrekare restoran, 280 metrekare cafe, 6 adet 60 metrekarelik fast food alanı da AUTOMALL bünyesinde bulunuyor.


Ø AUTOMALL'da dükkan ve ofislerin büyüklükleri ise ortalama 60 metrekare civarında değişiyor.


Ø AUTOMALL'da ayrıca yaklaşık 900 adet araç kapasiteli kapalı ve açık otopark da mevcut.


Ø AUTOMALL'da gayrimenkul yatırımcıları için oldukça cazip olan fiyatlar ise şöyle;


o Galeriler 179.000 $-734.000 $


o Servis Dükkanları 159.000$-355.000 $


o Dükkanlar 83.000 $-129.000 $


o Ofisler 134.000 $-137.000 $


o Ev Ofisler 56.000 $-94.000 $


15 Eylül 2007'ye kadar geçerli olan bu fiyatlarla birlikte projeye özel Milpa ve Hürriyet Pazarlama' nın özel ödeme alternatifleri ile alıcılara sunuluyor.Geri Dön