Automall'da 250 bin dolara! Hemen teslim!

Automall'da 250 bin dolara! Hemen teslim!

Hürriyet Pazarlama'nın hayata geçirdiği Bağcılar'da yapılan Automall projesinde ticari yaşam başladı

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Hürriyet Pazarlama'nın hayata geçirdiği ilk otomobil alışveriş merkezi olan Automall, pek çok açıdan cazip yatırım alanlarından biri. Öncelikle uzmanlık çarşılarının her zaman prim yapacağını belirtmek, ardından da Automall'da metrekare bazında fiyatların yatırım açısından gayet iyi olduğunu ifade etmek gerekiyor. Projede kapalı ve açık alanlarda dizayn edilmiş, iç dekorasyonları da tamamlanan galerilerin çoğu müşterilerini karşılamaya hazır. Automall, araç alırken yaptırılması gereken tüm işlemlerin tek bir adreste çözülmesini sağlaması yönüyle de işi otomotiv olanları ilgilendirecek bir proje.

Satılan araçların ekspertiz değerleri hakkında bilgi alınmasının yanı sıra devir, noter ve ruhsat işlemlerinin hepsi Automall çatısı altında yaptırılabiliyor. Banka şubelerinin de yerlerini almaya başladığı Automall'da sigorta işlemleri de yine kompleks bünyesindeki sigorta şirketleri tarafından gerçekleştirilebiliyor.

250 bin dolardan başlıyor
Automall'da galerilerin yüzde 90'ı pazarlanmış durumda. Geriye kalan galerilerde fiyatlar ise 250 bin dolardan başlıyor, 450 bin dolara kadar yükseliyor. Projede servis dükkanları 180 bin dolar ila 410 bin dolara, ofisler ise 150 bin dolar ila 160 bin dolara satılıyor. Automall için 48 aya kadar sıfır faizli ödeme seçeneği de bulunuyor.
Projede 379 adet oto galeri, 19 adet 3 bin 855 metrekare büyüklüğünde servis alanının yanı sıra otopark, servis alanları, resotran, cafe, fast food ve food court yer alıyor. Toplam 46 bin metrekarelik arsaya kurulan projenin inşaat alanı 83 bin metrekare.

NEDEN CAZİP?
- İstanbul'da uzmanlık çarşıları uzun vadede her zaman prim yapacak. Yatırım açısından iyi.
- Otomobil ile ilgili tüm işlemler tek çatı altında yapılacak.
- Metrekare bazında fiyatı, niteliklerine göre gayet iyi.
- Lokasyonu erişim açısından kolay.
- Finansal cazibesi gayet iyi.
Tebernüş Kireçci

www.hurriyetpazarlama.com.tr
0216 339 97 57


 

pus