Automall'da 78 bin dolara ev ofis

Automall'da 78 bin dolara ev ofisAutomall'da yepyeni fırsat ile yüzde 1 faiz oranı ve 60 aya varan vadelerle ev-ofis


MİLPA, Hürriyet Pazarlama ve D Yapı bünyesinde gerçekleştirilen, otomobil dünyası ile ilgili her şeyi içinde barındıran özel konsepti ile Türkiye'nin ilk ve tek otomobil alışveriş merkezi Automall Projesi; satışa sunduğu Ev-Ofislerinde 60 aya varan vadelere yüzde 1 faiz ile yepyeni bir fırsat sunuyor.


İstanbul Atatürk Havalimanı'na çok yakın bir alanda, Tekstilkent, Matbaacılar Sitesi ve Doğan Medya Center'dan oluşan dev yapı adasında inşa edilen Automall, Esenler Otogarı'na da 5 km'lik mesafede bulunuyor.


659 bağımsız bölümde otomobil galerileri ve otomobille ilgili her şeyi planlı bir alanda toplayan Automall bünyesinde, bölgede çalışan ve iş hayatının dinamizmine ayak uydurmak isteyen profesyoneller için de yaşama hazır ev-ofisler, Hürriyet Pazarlama'dan yeni bir fırsat ile YTL bazında yüzde 30 peşin, 60 aya kadar taksitle yüzde 1 faizle satışa sunuluyor. Ayrıca müşteri isteği doğrultusunda farklı ödeme seçenekleri de sağlanıyor.


52 metrekare ile 78 metrekare arasında değişen 221 adet ev-ofisler, özel resepsiyon, özel otopark ve güvenlik hizmetlerini de yeni sahiplerine sunuyor. 78 bin dolar ile 113 bin dolar arasında değişen fiyat kategorisindeki ev-ofislerden, giderek artan bir taleple yarısına yakını sahiplerini buldu. Ev-ofisler, anahtar teslim olarak Mart 2009'da sahiplerine verilecek.


"Otomobil alışveriş merkezi" konsepti ile yatırımcılar ve otomobil sektörü için yeni bir alternatif olan Automall Projesi'nin inşaatı hızla devam ederken, ev-ofislerin satışı da sürüyor. Aralık 2008'de yaşama merhaba diyecek olan AUTOMALL'un önemli birimlerinden biri olarak dikkat çeken ev-ofisler, içerisinde yer alan firmaların ve özellikle bu bölgede çalışan, ev ofise ihtiyaç duyan üst düzey yöneticilerini hedef kitle olarak alıyor.


Otomobil dünyasına dair aklınıza gelebilecek her ayrıntıyı içinde bulunduran AUTOMALL projesinin inşaatı yüzde 50 seviyesinde, İstanbul'un hızla gelişen bölgelerinden Bağcılar'da hızla devam ediyor. 2008 sonunda faaliyete geçecek olan AUTOMALL Projesi'nin halen yüzde 60'ı satıldı.


Automall'da araç almakta kolay satmakta...
Projenin bir diğer önemli özelliği ise araç alırken yaptırılması gereken tüm işlemlerin ilk adımdan son adımına kadar tek bir adreste çözülmesini sağlıyor olması. AUTOMALL'da satılan araçların ekspertiz değerleri hakkında alıcısına bilgi verilebilecek. Ayrıca devir, noter ve ruhsat işlemlerinin hepsi tek bir adreste yaptırılabilecek. Araç alım satımında tüketicilere, galerilere ve yetkili satıcılara kolaylık sağlanması ve farklı ihtiyaçlara göre farklı kredi imkanlarının sunulması için proje içerisinde bankaların şubeleri de yerlerini alacak. Satın alınan araçlarla ilgili her türlü sigorta işlemleri de Automall bünyesinde yer alan sigorta şirketleri tarafından gerçekleştirilecek. Tüm bunlarla birlikte 540 metrekarelik müzayede salonu, araba alım satımı konusunda özel işbirlikleri ve sayısız fırsatlarla otomobil alıcılarının tüm ihtiyaçlarına cevap verecek. Automall bünyesinde ayrıca müşterilere ayrılmış 1.000 araçlık kapalı bir otopark da bulunuyor.