Avcılar Exclusive Bayraklı Projesi 6 ay erken teslim edilecek!

Avcılar Exclusive Bayraklı Projesi 6 ay erken teslim edilecek! Avcılar Exclusive Bayraklı Projesi 6 ay erken teslim edilecek!

Avcılar Exclusive Bayraklı Projesi’nin inşaatını sürdüren Avcılar İnşaat, dört ayda ilk altı katın yapımını tamamladı. Proje, belirtilen tarihten altı ay önce sahiplerine teslim edilecek...Avcılar İnşaat, Avcılar Exclusive Bayraklı Projesi’nin ilk altı katını dört ayda bitirdi.

Milliyet’in haberine göre, Avcılar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İdris Avcı, projenin belirlenen tarihten 6 ay önce teslim edileceğini söyleyerek, “Şimdiye kadar 485 mikser dolusu 12 bin ton beton atıldı. İnşaat alanında 200 kilometre uzunluğunda 290 ton inşaat demiri ve su yalıtımı için de 18 bin 500 ton izolasyon malzemesi kullanıldı. Zemininde kullanılan büyük çap ve derinlikte inşa edilen ve yük taşıma kapasitelerinin fazlalığı ile bilinen 97 fore kazık kullandık. C45 diye bilinen en sağlam betonu kullandık” dedi.

Yüzde 30 indirim

Müşterilerine, 30. yıllarına özel olarak ödeme kolaylığı yarattıklarını söyleyen Avcı, “Peşin alımlarda yüzde 30 indirim var. Dileyen müşterilerimiz 0,79 faiz oranı ve 120 ay vade ile de ev ya da ofis sahibi olabilecek” diye konuştu. 

Web: http://avcilarexclusive.com/
 
Avcılar Exclusive'de 892 bin TL'ye 3+1! Yeni proje!