Avrupa'nın fırsatlar şehri İstanbul...

Avrupa'nın fırsatlar şehri İstanbul...Gayrimenkul sektörünün önde gelenleri PwC ve ULI'nin 2008 Avrupa Emlak Raporu'nu değerlendiriyor.


Beş yıldan bu yana PricewaterhouseCoopers (PwC) ile Urban Land Institute'ın (ULI) birlikte hazırladıkları ve Avrupa gayrimenkul piyasasının nabzını tutan Emerging Trends in Real Estate Europe 2008 raporu 16 Nisan Çarşamba günü Swissotel'de düzenlenecek toplantıda ele alınacak.
Açılış konuşmasını  TOKİ  Başkanı Erdoğan Bayraktar'ın yapacağı toplantıda, PwC İngiltere Ortağı ve Gayrimenkul Sektörü Lideri John Forbes'un 2008 yılı rapor sonuçlarını paylaşacağı sunum ile birlikte, ULI Avrupa Başkanı William Kestler başta olmak üzere sektörün önde gelen temsilcileri Türkiye gayrimenkul pazarının geleceği ve global yatırımcıların bakış açısını değerlendirecek.
Toplantıda Cushman & Wakefield Yatırım Hizmetleri Direktörü Özge Ülkü, Türk Gayrimenkul Pazarı Değerlendirmesi ile görüşlerini açıklayacak. Yapı ve Kredi Bankası Murahhas Üye ve Genel Müdürü Tayfun Bayazıt ise Türk Finans Sektörünün Gelişimi ve Konut Kredileri hakkında bilgi verecek.
Panelde PwC Türkiye Kıdemli Ortağı Adnan Nas moderatörlük yapacak. Panele konuşmacı olarak Ağaoğlu Şirketler Grubu Genel Müdürü Hasan Rahvalı, Paladin Partners Genel Müdürü Paul Zazadze, DTZ Pamir & Soyuer Şirket Ortağı Firuz Soyuer, Krea Gayrimenkul CEO'su Hakan Kodal katılacak.