Aydın Alangüllü Termal Tesisi kiraya verilecek!

Aydın Alangüllü Termal Tesisi kiraya verilecek!Aydın İl Özel İdaresi, Germencik Bozköy'deki termal tesisi 20 yıllığına kiraya verecek


Aydın İl Özel İdaresi, Germencik Bozköy'deki Alangüllü termal turistik tesisi, restoranı ve kaplıca kür merkezinden oluşan kompleksi 20 yıllığına kiraya verecek. İl Özel İdaresi tarafından yapılan açıklamalara göre kiraya verilecek olan 48 odalı kaplıca oteli, 485 metrekare büyüklükteki restoranı ve kür merkezi 42 bin 772 metrekare büyüklükteki arsa üzerine kurulu. Tesisin yıllık kirası için 102 bin TL tahmini bedel tayin edilirken geçici teminat ise 30 bin 600 TL olarak belirlendi.  Kiralama ihalesi 29 Haziran 2010 tarihinde saat 14.00'te Aydın İl özel idaresinde gerçekleştirilecek.
Hüseyin BELİBAĞLI/emlakkulisi.com


YASAL UYARI : Haber sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve fotoğraflar, ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar ile ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.