19 / 08 / 2022

Babacan Premium CNR Emlak 2015 Fuarı'nda görücüye çıktı!

Babacan Premium CNR Emlak 2015 Fuarı'nda görücüye çıktı!

CNR Expo’da düzenlenen emlak 2015 – konut, İşyeri Satınalma, Kiralama ve Finansman Fuarı'nda,2015 yılı ağustos ayında yapımına başlanan Babacan Premium projesini tanıttı.



2016 yılında Esenyurt’un en beğenilen projesi olmaya aday Babacan Premium, yatırımcılardan tam not aldı.


"Projemizi yatırımcılara anlattık"


Fuar kapsamında düzenlenen “Türkiye’de Konut Sektörünün Dinamikleri ve Sorunları” panelinde konuşmacı olan Babacan Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Babacan; “Babacan Yapı olarak 2002 yılından bu yana uyguladığımız tüm projelerimizde, sadece yapılar yükseltmek değil, bu yapılara hayat kazandıran yaşantıların mimarı olabilmeyi hedefliyoruz. Ürettiğimiz tüm projelerimizde inşa edildikleri bölgelerde standartları yeniden yorumlayarak, yer aldıkları bölgelere bir ışık tutmasını amaçlıyoruz. Daha ilk günden başlayıp, bu günlere kadar artarak hissettirdiğiniz güven duygusu ile yeni hayatlar inşa ediyoruz. Bu yıl fuarda yeni projemiz Babacan Premium’u tanıtma fırsatı bulduk. Projemizin ticari ve sosyal imkanları ile cazip fiyat olanaklarını yatırımcılara anlattık” dedi.


2018'de teslim


Babacan Yapı CEO’su Mehmet Babacanise, Emlak 2015 – Konut, İşyeri Satınalma, Kiralama ve Finansman Fuarı'ndaBabacan Premium ile buluşan yatırımcılara projenin detaylarını anlatarak, “Her projemizin kendine özgü bir çizgisi mevcut. Lokasyonu ile ön plana çıkan Babacan Premium kısa dönemde prim avantajı ve yüksek yaşam kalitesi sunuyor” şeklinde konuştu.


Yaklaşık 152 bin metrekare inşaatın bulunacağı Babacan Premium projesinde,1216 konut, alışverişmerkezinde 102 ticari ünite yer alacak. Her ihtiyaca yönelik 1+0’dan, 3+1’e düz ve loft dairelere kadar geniş seçenekler sunulan Babacan Premium41 katlı kule projesinde, 1+0 ve 1+1’ler diğer 27 şer katlı 4 blok olan aile rezidanslarında, 2+1 ve 3+1’ler yer alacak. Eylül ayında inşasına başlanan projenin 1. etabının 2018 yılı haziran ayında teslim edilmesi planlanırken, 2. etabının ise 2018 yılı Eylül ayında teslimi planlanıyor.


Milliyet