Çukurova Balkon

Babacan Premium Esenyurt'ta yüzde 15 indirim!

Babacan Premium Esenyurt'ta yüzde 15 indirim! Babacan Premium Esenyurt'ta yüzde 15 indirim!

Firma: Babacan Yapı

Proje: Babacan Premium

Babacan Premium Esenyurt'ta lansmana özel yüzde 15 indirimli fiyatlarla ev sahibi olunuyor. Babacan Premium projesinde metrekare birim fiyatı 2 bin 800 liradan başlıyor...


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!28 bin 320 metrekare alanda yükselen Babacan Premium projesi İstanbul Esenyurt'ta hayata geçiriliyor.  Babacan Yapı  projesi Babacan Premium, 400 milyon lira yatırım bedeline sahip.


1.216 adet daire ve 102 mağazadan meydana gelen Babacan Premium projesi yedi bloktan oluşuyor. Babacan Premium'da 1+1, 2+1, 3+1 ve loft daireler yer alıyor.


Esenyurt Babacan Premium projesinde lansmana özel yüzde 15 indirim sunuluyor. Babacan Premium'da yüzde 15 peşinat sonrasında 6. ve 12. aylarda yüzde 5'lik iki ara ödeme olacak. Kalan tutar 120 aya kadar konut kredisi kullanılarak taksitli olarak ödeniyor.


Babacan Premium Esenyurt'ta yüzde 25 peşinatla ise firma bünyesinde 48 ay vade farkı olmadan taksitli ödemeler yapılıyor. Babacan Premium projesinin ilk etabı Haziran 2018, ikinci etabı Aralık 2018'de teslim edilecek.


Yüzde 1 KDV oranının geçerli olduğu Babacan Premium Esenyurt'ta metrekare birim fiyatı 2 bin 800 liradan başlıyor. Babacan Premium'da fitness, sauna, yüzme havuzu, spor alanları, çocuk oyun alanları gibi sosyal olanaklar yer alıyor.Tel: 0212 596 38 78 

Web: http://babacanyapi.com

Gülcihan YELKENCİ/Emlakkulisi.com
Bu haber Milliyet Gazetesi'nde şöyle yer aldı:


Geliştirdiği kalite odaklı özgün iş modelleriyle ayrışan Babacan Holding’inyeni projesi Babacan Premium ile Esenyurt’un çehresi değişiyor. Geçmiş ile geleceğin, lüks ile konforun, estetik ile uyumun, doğa ile çağdaş mimarinin ideal karışımı olan Babacan Premium projesi, 28 bin 320 metrekarelik alan üzerinde yepyeni bir yaşam sunuyor. Yatırım miktarı 400 milyon TL olan, 1216 konuttan oluşan proje, lansmana özel yüzde 15 indirim yüzde 15 peşinat fırsatıyla satışta.

İstanbul’un farklı bölgelerinde 2002 yılından bu yana kendi satın aldığı arsalar üzerinde inşa edilen nitelikli ve lüks konut projeleriyle öne çıkan BabacanHolding, Esenyurt ilçesinde 7 bloktan oluşan 1216 konutluk dev bir projeye imza atıyor. Projede ayrıca kapalı AVMve cadde dükkanları dahil toplam 102 ticari ünite de yer alacak. 


Her ihtiyaca yönelik 1+1, 2+1,3+1 düz ve loft dairelere kadar geniş seçenekler sunulan Babacan Premium projesinde; 1+1’ler mimarisi ve giriş çıkışı ayrı olan iki kulede, 2+1 ve 3+1’ler diğer ise 4 blok olarak inşa edilenaile rezidanslarında yer alacak. Eylül ayında inşasına başlanan projenin 1. etabının 2018 yılı Haziran ayında, 2. etabının ise 30 Aralık 2018’te teslim edilmesi planlanıyor.


Metrekare fiyatları 2.800 TL’den başlayan ve KDV oranı %1 olan Babacan Premium’unlansmana özel kampanyası da dikkat çekiyor. Lansman döneminde yüzde 15 peşinatla ve yüzde 15 indirimle ev sahibi olunabilecek. Kredi imkanları için anlaşmalı bankalar İş Bankası, Vakıfbank, Akbank, Denizbank, fibabanka ve Şekerbank’tan destek alınabilecek. Banka kredisi kullanılması durumunda %15 peşin, 6 ve 12. aylarda %5 ara ödeme, geri kalanı için 120 aya kadar banka kredisi imkanı sunuluyor.Firma bünyesinde ise %25 peşin geri kalan kısmı için 48 aya kadar vadelendirme olanağı veriliyor.


İbrahim Babacan: “İnanıyoruz ki; 2016 yılı, Babacan Holding’in yılı olacak”


Babacan Holding’in2015 yılını değerlendiren ve geleceğe yönelik projeleri hakkında ipuçları verenYönetim Kurulu Başkanı İbrahim Babacan, “2002’de çıktığımız yolda 40’a yakın proje yaptık. 2015 yılında gayrimenkul projelerimizin dışında PRIME markamızla turizm yatırımlarımıza başladık. Enerji ve lojistik alanında geleceğe dönük yatırımlar yaptık. Babacan Premium ileEsenyurt bölgesindeki proje sayımızı 6’ya çıkarıyoruz. 45 milyon dolar ödeyerek 2015 yılı başında satın aldığımız arazide Babacan Premiumkarmaprojemizi gerçekleştiriyoruz. Kısa dönemde prim avantajı ve yüksek yaşam kalitesi sunan çok fonksiyonlu yeni projemiz Babacan Premium, sosyal olanakları ile huzurlu ve konforlu yaşamı bir arada sunuyor. 2016 yılında Küçükçekmece E-5 üzerinde ve Gaziantep’te iki yeni projemizi daha hayata geçireceğiz. Kentsel dönüşüm kapsamında İstanbul’daki fırsatları değerlendireceğiz” dedi.


Mehmet Babacan: “Babacan Premium nesilden nesile aktarılacak, yaşam trendlerini belirleyecek ve yepyeni bir buluşma noktası olacak”


Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan,  Babacan Holding’in kuruluşundan bu yana her zaman müşteri memnuniyetini esas alan, eksiksiz anahtar teslim projelere imza attıklarının altını çizdi. Mehmet Babacan,Babacan Premium’un, Avrupa Yakası’nın en gelişmişbölgelerinden Esenyurt’ta, konumu ve ulaşım kolaylıkları sayesinde her dönem için bir yaşam merkezi olarak tercih edileceğine inandıklarını söyledi. Sadece bu bölgede yapılan 5 projenin başlangıçtan teslime kadar yatırımcılarına yüzde 80 ile yüzde 110 arası prim avantajı sağladığını vurgulayan Mehmet Babacan, Babacan Premium, lokasyon avantajının yanı sıra sosyal imkanları, çocuklara yönelik olanakları ve sosyal sorumluluk sahibi uygulamalarıyla yatırımcısına ulaşılabilirlüksün kapılarını açacak” dedi.


Babacan Premium’da Elit Bir Yaşam


İstanbul’un modern yüzü Esenyurt’ta avantajlı konumuyla da dikkat çeken Babacan Premium; E5’e 100 metre, metrobüs istasyonuna 500 metre ve Atatürk Havalimanı’na 15 km uzaklıkta yer alıyor. Esenyurt Üniversitesi’ne sadece 1 kilometre uzaklıkta olan proje aynı zamandaİstanbul Üniversitesi ve birçok özel üniversiteye metrobüs ve diğer toplu taşıma araçlarıyla 15 dakika içinde ulaşım imkanı sağlıyor.


Ev sahiplerine sadece ev değil, 365 gün güzel vakit geçirebilecekleri, spordan alışverişe tüm olanaklarıyla tam bir yaşam alanı sunan Babacan Premium; sosyal alanlarıyla stresten uzak rahat bir yaşamın kapılarını aralıyor. Konfor ve prestiji tek bir çatı altında buluşturan projede; özel peyzaj düzenlemeleri, sosyal tesis, 24 saat kapalı devre güvenlik sistemi ve spor kulübü bulunuyor.


Milliyet


projeye sor