Babacan Premium'da Ramazan kampanyası!

Babacan Premium'da Ramazan kampanyası! Babacan Premium'da Ramazan kampanyası!

Babacan Holding tarafından hayata geçirilen Babacan Premium projesinde Ramazan kampanyası kapsamında peşinat ödemeden, yüzde 75 banka kredisi ve yüzde 25 teslimde ödeme fırsatından yararlanabiliyor.


Babacan Holding’in Esenyurt’ta geliştirilen 1216 konutun yer aldığı projesi Babacan Premium, Ramazan Kampanyası ile ev sahibi olmak isteyenlere ve yatırımcılara kaçırılmayacak bir teklif sunuyor. Kampanya kapsamında konut ve ticari ünitelerden oluşan Babacan Premium’da yerini almak isteyenler, peşinat ödemeden, yüzde 75 banka kredisi ve yüzde 25 teslimde ödeme fırsatından yararlanabiliyor. Kampanya kapsamında ayrıca 35 peşinat, geri kalan kısmı firma bünyesinde 50 ay ve 0 faiz ödeme seçeneği sunuluyor. Babacan Premium’un Ramazan kampanyasında üçüncü bir seçenek olarak peşinat ödemeden 120 ay vade ile ev sahibi olma fırsatı sunuluyor.


Her ihtiyaca yönelik 1+1, 2+1,3+1 düz ve loft dairelere kadar geniş seçenekler sunulan Babacan Premium projesinde; 7 blok 1216 konut, kapalı AVM ve cadde dükkanları dahil toplam 102 ticari ünite yer alıyor.Eylül ayında inşasına başlanan projenin 1. etabının 2018 yılı Haziran ayında, 2. etabının ise 30 Aralık 2018’te teslim edilmesi planlanıyor.

Babacan Premium’da Elit Bir Yaşam

İstanbul’un modern yüzü Esenyurt’ta avantajlı konumuyla da dikkat çeken Babacan Premium; E5’e 100 metre, metrobüs istasyonuna 500 metre ve Atatürk Havalimanı’na 15 km uzaklıkta yer alıyor. Esenyurt Üniversitesi’ne sadece 1 kilometre uzaklıkta olan proje aynı zamandaİstanbul Üniversitesi ve birçok özel üniversiteye metrobüs ve diğer toplu taşıma araçlarıyla 15 dakika içinde ulaşım imkanı sağlıyor.Tel: 444 24 20

Web: http://babacanyapi.com
Haber Habertürk Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı...Babacan Holding, Esenyurt'ta hayata geçirdiği Babacan Premium'da düzenlediği ramazan kampanyası kapsamında, projede daire almak isteyenlere peşinatsız, yüzde 75 banka kredisi ve yüzde 25; teslimde ödeme seçeneği ile yüzde 35 peşinat, geri kalan kısmı firma bünyesinde 50 ay ve 0 faiz ödeme seçeneği sunuyor. Peşinatsız 120 ay vade ile ev sahibi olma imkânının ise bir diğer seçenek olduğu kaydedildi. 
HabertürkHaber Dünya Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı;


Babacan Holding'in Esenyurt'ta hayata geçen son projesi Babacan Premium, projesinden ev sahibi olmak isteyenler için cazip ödeme planlarından oluşan Ramazan Kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında 1216 konutluk projede yüzde 35 peşinat, geri kalan kısmı firma bünyesinde 50 ay ve 0 faiz ödeme seçeneği sunuluyor. 1+1.2+1,3+1 dairelerin olduğu projede 1. Etabın teslimi 2018 Haziran'da yapılacak. 


Dünya


Haber Hürriyet Gazetesi'nde şöyle yer aldı


BABACAN Holding’in Esenyurt’ta geliştirdiği Babacan Premium konut projesinde Ramazan Bayramı kampanyası düzenlendi.


Projede yerini almak isteyenler, peşinat ödemeden, yüzde 75 banka kredisi ve yüzde 25 teslimde ödeme fırsatından yararlanabiliyor. Kampanya kapsamında ayrıca yüzde 35 peşinat, geri kalan kısmı firma bünyesinde 50 ay ve 0 faiz ödeme seçeneği sunuluyor. Üçüncü seçenek olarak peşinat ödemeden 120 ay vade ile ev sahibi olma fırsatı sunuluyor. 1+1, 2+1, 3+1 düz ve loft dairelere kadar geniş seçenekler sunulan Babacan Premium projesinde; 7 blok 1216 konut, kapalı AVM ve cadde dükkânları dahil toplam 102 ticari ünite yer alıyor. Eylül ayında inşasına başlanan projenin 1’inci etabının 2018 yılı Haziran ayında, 2’inci etabının ise 30 Aralık 2018’te teslim edilmesi planlanıyor. Babacan Premium; E5’e 100 metre, metrobüs istasyonuna 500 metre ve Atatürk Havalimanı’na 15 km uzaklıkta yer alıyor.


Hürriyet