Çukurova Balkon

Bahçelerin bahar güzelliği sonbahar bakımına bağlı!

Bahçelerin bahar güzelliği  sonbahar bakımına bağlı! Bahçelerin bahar güzelliği sonbahar bakımına bağlı!

Mevsim değişimleri ile birlikte bahçelerin değişen yüzünde yapılması gereken en temel işlerin başında gelen budamanın, doğru zaman ve doğru araçlarla yapılması önem taşıyor


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!


Mevsim değişimleri ile birlikte bahçelerin değişen yüzünde yapılması gereken en temel işlerin başında gelen budamanın, doğru zaman ve doğru araçlarla yapılması önem taşıyor. Türkiye"de hobi bahçeciliği alanında faaliyet gösteren Botanika, Fiskars"ın SingleStep budama makaslarını bahçeseverler ile buluşturdu. Fiskars"ın budama makasları, sağ ve sol elini kullananlar için rahat, sağlam ve karbon çelikten tasarımları ile bahçelerin canlı ve sağlıklı olmasını sağlıyor.

Botanika Fiskars budama makasları, kolay ve basit kullanımları ile bitkilerin budama sayesinde hastalıklara, zararlılara ve dış koşullara karşı daha dayanıklı hale gelmelerine yardımcı oluyor. Makasların rahat ve sağlam cam elyaf takviyeli kolları, alt bıçaklarının krom kaplama ile güçlendirilmiş kesici özellikleri ile bitki ve çiçeklerin bol ürün, sağlıklı çiçek ve meyve oluşumunu da destekliyor. Budama sayesinde bitkinin gücünün gereksiz dallara gitmesi önlenerek daha dinç ve genç görünmesini sağlıyor.

Uzmanından tüyolar
Botanika Ürün Geliştirme Müdürü Erkan şžamcı budama ve budama araçları ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, œBudama işleminin keskin ve düzgün bir budama makasıyla yapılması ve sonrasında ise budanan yerin aşı macunu ile kapatılması gerekiyor. Ayrıca budanan dalların hastalık kontrolü bakımından hemen sahadan uzaklaştırılması da büyük önem taşıyor açıklamasında bulundu.
Milliyet Emlak