Bakırköy Park Solaire'de 120 bin Euro'ya

Bakırköy Park Solaire'de 120 bin Euro'ya

Park Solaire, teslime hazır haldeki konutların fiyatı 120 bin ile 500 bin euro arasında değişiyor.


Uğurlu İnşaat, Öztürk İnşaat ve Yazgan İnşaat tarafından İstanbul Bakırköy'de inşa edilen Park Solaire, 6 bin metrekare alan üzerinde 8 blokta toplam 86 daireden oluşuyor. İnşaatı tamamlanarak teslime hazır hale getirilen projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde normal ve dubleks daireler bulunuyor. Konutların büyüklükleri ise 55 metrekare ile 300 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

Park Solaire'de daire fiyatları 120 bin euro'dan başlıyor, 500 bin euro'ya kadar çıkıyor. Tüm bankalardan konut kredisinin kullanılabildiği projedeki daireler yarısı peşin kalanı 8 ay vade farksız taksitle de satılıyor. Peşin alımlarda yüzde 8 indirimin yapıldığı Park Solaire'de satış ve pazarlama işlemlerini yürüten Turyap'ın takas sistemi ile eski evini satıp aradaki fiyat farkını ödeyenlere Park Solaire'de konut veriliyor.


Projede kapalı yüzme havuzu, spor salonu, sauna, hamam ve fitness salonu gibi alanların yanı sıra, mutfakta ankastre beyaz eşyalar, güvenlik kontrollü kapalı otopark ile sesli ve görüntülü intercom sistemi gibi donatılara da yer verilmiş.

Bakırköy semt merkezine yürüme mesafesinde E-5'in kenarında yer alan Park Solaire, Carrefour Alışveriş Merkezi'ne ve Bakırköy semt merkezine çok yakın bir mesafede bulunuyor. Şehir merkezi ile banliyö hayat tarzlarını birleştiren proje tasarımındaki yeşil alanlar, site güvenliği için alınan önlemler, sosyal ve sağlık tesisleri sayesinde de banliyölerdeki hayat tarzını sunuyor. Projede radye jeneral temel sistem ve konvansiyonel betonarme taşıyıcı sistemler deprem riskini sıfıra indirmek için tasarlanmış.

www.parksolare.com

Tel: 0 212 442 27 65

Milliyet Emlak