Çukurova Balkon

Bartın 400 yataklı Devlet Hastanesi ihalesi yapıldı!

Bartın 400 yataklı Devlet Hastanesi ihalesi yapıldı! Bartın 400 yataklı Devlet Hastanesi ihalesi yapıldı!

Bartın’da uzun zamandır gündemde olan  400 yataklı Devlet Hastanesi için çalışmalar devam ediyor. Bartın 400 yataklı Devlet Hastanesi ihalesi yapıldı.


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!


Bartın'da modern bir sağlık kampüsü oluşturulması adına büyük önem taşıyan 400 yataklı Devlet Hastanesi projesinde çalışmalar hızla sürüyor. 

 

Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre; AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Bartın 400 yataklı Devlet Hastanesi yapım ihalesinin gerçekleştirildiğini açıkladı. 

 

Bartın'a 77 milyon lira tutarında sağlık yatırımı gerçekleştirdiklerini aktaran Tunç şunları kaydetti; "400 Yataklı Bartın Devlet Hastanesinin yapımı tamamlandığında, ilimiz eğitim araştırma hastanesi kapasitesinde, çevre illere de hizmet verecek modern bir sağlık kampüsüne sahip olacak. Şiremirçavuş Mahallesinde 127 dönümlük arsa üzerinde 12 katlı olarak inşa edilecek hastane, açık ve kapalı otoparkları ve diğer sosyal tesisleri ile 3 yılda tamamlanacak. 400 yataklı Bartın Devlet Hastanesi ve diğer sağlık yatırımları için başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Sayın Başbakanımız Binali Yıldırım'a ve Sağlık Bakanımız Ahmet Demircan'a teşekkür ediyorum."