'Başkaşehir'de 1 ayda 250 daire satıldı

'Başkaşehir'de 1 ayda 250 daire satıldı

Yapı Endüstrisi'nin İstanbul'daki projesinde ikinci etabın satışına başlandı.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Yapı Endüstrisi'nin İstanbul Bahçeşehir'deki bin 233 konutluk Başkaşehir Projesi'nde ilk etaptaki 250 daire 1 ayda satılınca, ikinci etap dairelerin satışı erkene çekildi. Yapı Endüstrisi'nin Yönetim Kurulu Başkanı Süha Yılmaz, "Birinci etabın satışları 1 ayda bitince, ikinci etap satışlarını öne aldık. İkinci etapta yer alan 'Başkaşehir Residence'ın 2 bloğunun da satışına başladık" dedi.


59 bin YTL'ye stüdyo
Satışa sunulan iki rezidans, blok zemin+14 kattan oluşacak. Her blokta 240 daire yer alıyor. 5 farklı tipte stüdyo daireden oluşan rezidanslarda daire fiyatları 59 bin 500 YTL'den başlıyor. Stüdyo, dairelerin büyüklüğü 34 ile 49 metrekare arasında değişecek. Ayrıca ikinci etapta 2+1, 3+1, 4+1 ve dubleks olmak üzere 259 metrekareye kadar daireler de bulunuyor.


Alışveriş merkezi var
Başkaşehir Projesi, 71 bin metrekarelik alan üzerinde gerçekleştiriliyor. Toplam alanın yüzde 85'inin yeşil alan ve sosyal tesislere ayrıldığı projede; yürüyüş parkurları, hobi bahçeleri, yüzme havuzları, spor kompleksleri, otoparkların yanı sıra alışveriş merkezi yer alacak. Projede, ev almak isteyenler için farklı ödeme koşulları sunuluyor. Bunların arasında, kâr getirisi garantili satış yöntemi bulunuyor.

pus