Çukurova Balkon

Batışehir Premuim Rezidans'ın en üst katında yangın çıktı!

Batışehir Premuim Rezidans'ın en üst katında yangın çıktı! Batışehir Premuim Rezidans'ın en üst katında yangın çıktı!

İstanbul Avrupa yakası Bağcılar'da inşa edilen Batışehir Premuim Rezidans' ın en üst katında yangın çıktı. Rezidans yangınının izolasyon malzemelerinden kaynaklandığı öğrenildi. İtfaiye ekiplerinin müdahale ettiği yangın kontrol altına alındı.


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!


Bağcılar'da inşaat halindeki 28 katlı Batışehir Premium Rezidans'ın en üst katında çıkan yangın yaklaşık yarım saat sonra kontrol altına alındı. Avrupa'nın en büyük karma inşaat projesi olarak adlandırılan, TEM Otoyolu'na cepheli Batışehir Premuim Rezidans'ın en üst katında saat 15.45 sıralarında yangın çıktı. İzolasyon malzemesinden kaynaklandığı belirtilen yangına müdahale etmek için olay yerine itfaiye ekibi sevk edildi. İşçiler de kovalarla alevlerin üzerine su attılar. Yangının büyüme ihtimaline karşı uçak ve söndürme helikopteri istendi. Alevler, yaklaşık 30 dakika sonra kendiliğinden söndü. Söndürme helikopteri de yangın söndükten kısa süre sonra olay yerine ulaştı. Ancak müdahaleye gerek kalmadığı için geri döndü. Binadaki soğutma çalışmaları sürüyor.


SANAYİ BÖLGESİNDE YANGIN

Manisa Muradiye'deki Organize Sanayi Bölgesi'nde Başaran Plastik Fabrikası'nda başlayan yangın ise gittikçe büyüyor. Henüz yangının nedeni belirlenemezken itfaiye itfaiye ekipleri yangına müdahale ediyor.


Hürriyet