BAUHAUS'tan `Babalar Günü' etkinliği!

BAUHAUS'tan `Babalar Günü' etkinliği!BAUHAUS'un geleneksel olarak her yıl düzenlediği "Babalar Günü" etkinliğinin  bu yıl 14. sü gerçekleştiriliyor


İstanbul ve Ankara'daki BAUHAUS şubelerinde yapılacak "BAUHAUS Babalar Günü 14. Geleneksel Tavla Şampiyonası"nda  babalar birinci olmak için tüm  hünerlerini  ortaya koyacak.                   
"BAUHAUS Babalar Günü 14. Geleneksel Tavla Şampiyonası"na katılan bileğine  ve şansına güvenen babalar, heyecanlı, anlamlı ve güzel bir günü aileleriyle birlikte  geçirmenin keyfini çıkaracaklar. Anneler ise bir yandan yarışmacı eşlerini izleyip desteklerken, diğer yandan da çocuklarıyla birlikte zevkli bir gün geçirmenin mutluluğunu yaşayacaklar.

21 Haziran Pazar günü sabah 09.00'da başlayacak turnuva saat 17.00'de sona erecek. Yarışmaya başvurular 19 Haziran'a kadar sürecek. Yarışmaya katılan tüm babalara tavla hediye edilecek ve turnuvaya katılım belgesi verilecek.  İlk dörde giren babalar BAUHAUS'tan yüksek basınçlı yıkama, iç ve dış cephe boyaları,  tornavida, akülü vidalama, trafik seti, takım çantası gibi birçok hediye kazanacaklar.