Bayraklı 1923'te hemen teslim ofisler!

Bayraklı 1923'te hemen teslim ofisler! Bayraklı 1923'te hemen teslim ofisler!

İzmir Bayraklı’da hayata geçirilen Bayraklı 1923 projesinde ofisler hemen teslim ediliyor. Proje  Adnan Menderes Havalimanına araçla 20 dakika,  İzmir limanına 10 dakika, Halkapınar Aktarma İstasyonuna 10 dakika uzaklıkta bulunuyor. 


Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre; İzmir‘in kalbi Bayraklı’da yükselen ve akıllı bina sistemleriyle dikkat çeken Bayraklı 1923, asansörleri, ofis tasarımları, engelli giriş çıkışına uygunluğu, ulaşım kolaylığı ve geniş otoparkı ile muayenehane açmak isteyen doktorların ilk adresi olacak. Çınar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Çiler Kaytakoğlu, “Çınar İnşaat & Millennium Yapı işbirliği ile inşa edilen Bayraklı 1923, yatırımcıya en çok kazandıran lokasyonda;  İzmir  Körfezi’nin kara ile kucaklaştığı yerde” dedi. Proje hakkında bilgi veren Kaytakoğlu, şöyle konuştu:


Diğerlerindeki gibi aidat külfeti yok

Projenin, -1 ve -2’inci katlarında, 5 bin metrekare alan da 175 araç kapasiteli kapalı otopark bulunuyor.Yol katında 6 adet batarlı ve bahçeli ticari alan yer alıyor. 2’nci kattan, 14’üncü kata kadar her katta 9 adet olmak üzere, toplam 117 adet 87 metrekare büyüklüğünde, tamamı balkonlu anahtar teslim ofis var. 15’inci kattan başlayıp 23’üncü kata kadar da birbirinden farklı özelliklere sahip, büyük teraslı, 35 adet A Plus 2+1 ve 3+1 dairenin bulunuyor. 4 bin 500 metrekare  yeşil alan, 24’üncü katta yüzme havuzu ve seyir terası, 24 saat güvenlik, resepsiyon hizmeti, vale hizmeti, çocuk parkı ve spor alanları şanslı ofis ve daire sahiplerini bekliyor. Üstelik Bayraklı 1923, aidat külfeti yaratmıyor.

Epig Mimarlık tarafından projelendirilen ve Ege Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Geoteknik Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Selim Altun tarafından denetlenen  Bayraklı 1923, İzmir’in ikon projelerinden biri olmaya aday.


Proje Bayraklı sahile 5 dakika, Bayraklı Vapur İskelesine10 dakika, İzmir limanına 10 dakika, Halkapınar Aktarma İstasyonuna 10 dakika, İzmir Adliye Sarayına 5 dakika, İzmir Otogarına araçla 8 dakika, Adnan Menderes Havalimanına araçla 20 dakika uzaklıkta bulunuyor. 


Web: http://bayrakli1923.com/