Bayraktar İnşaat Ankara'da toplamda 1.5 milyar dolarlık yatırım yapıyor!

Bayraktar İnşaat Ankara'da toplamda 1.5 milyar dolarlık yatırım yapıyor! Bayraktar İnşaat Ankara'da toplamda 1.5 milyar dolarlık yatırım yapıyor!

İstanbul'da ki yatırımlarının yanı sıra Ankara'da Via Tower, Via Green, Via Fiat ve Via Twins projeleriyle inşaat sektöründe yoluna devam eden Bayraktar İnşaat Ankara'da toplamda 1.5 milyar dolarlık yatırım yapıyor.

İstanbul'da ki  yatırımlarının yanı sıra Ankara'da Via Tower, Via Green, Via Fiat ve Via Twins projeleriyle inşaat sektöründe yoluna devam eden Bayraktar İnşaat Ankara'da toplamda 1.5 milyar dolarlık yatırım yapıyor. 

Firma bu tutar 1 milyar doları hayata geçirirken, 500 milyon dolarlık yatırım içinse hazırlıkları tamamladı. Ankara'da ofis ihtiyacının çok fazla olduğunu kaydeden Bayraktar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Bayraktar, "Ankara'da ofis ihtiyacı İstanbul'dan daha fazla. Ankara'da tamamladığımız projelerimizle, ofis ihtiyacının belirli bir kısmını karşıladık" dedi. Ankara'ya yatırım yapmaya devam edeceklerini ifade eden Bayraktar, Ankara'nın gelişim aksı olarak öne çıkan Eskişehir Yolu ve Konya Yolu üzerinde yatırım yapacaklarını dile getirdi. 


Hürriyet