30 / 03 / 2023

Beko kurutma makinelerinde kaçırmak istemeyeceğiniz indirim fırsatları! 27 Ocak 2023 fiyat listesi

Beko kurutma makinelerinde kaçırmak istemeyeceğiniz indirim fırsatları! 27 Ocak 2023 fiyat listesi

Akıllı nem sensörü ve sessiz program sayesinde çamaşırlarınız maksimum kurulukta.Beko kurutma makinelerinde kaçırmak istemeyeceğiniz indirim fırsatları! 27 Ocak 2023 fiyat listesi
Yoğun iş temposundan ve havaların soğumasından dolayı teknoloji ürünleri hayatımızın merkezinde olmaya başladı. Evlerin olmazsa olmaz beyaz eşya ürünlerinden biri olan kurutma makineleri kumaşa zarar vermeden maksimum kuruluk sağladığı için ev hanımlarının beğenisini kazandı.Kırışıklıkları engellemesi zamandan ve enerjiden tasarruf etmeside ürünün evlerde yer almasının bir başka nedenleri.

ÜRÜNÜN ÖZELLİKLERİ

Isı pompalı çamaşır kurutma makineleri çamaşırları sıcak hava pompası ile ısıtarak kurutuyor.
Isı pompası sayesinde makinedeki hava kapalı kalarak tekrar tekrar kullanılabiliyor. Bu durum çamaşırları kuruturken daha az elektrik tüketilmesini sağlıyor. 
Kurutma işlemi sırasında ortaya çamaşırdaki nemden kaynaklanan bir buhar çıkıyor ve bu buhar suya dönüşerek bir kap içinde toplanıyor böylece kıyafetler nemden arınıyor.
Kurutma makinelerinde hassas kurutma, dolap kuruluğu, ütü kuruluğu, ekstra kuru, kırışık önleme ve sessiz çalışma gibi programlar bulunmaktadır.
Bir kıyafetin kurutma makinesine atılıp atılamayacağını anlamak için üzerindeki  etikete bakmak gerekir. 
Kıyafetin üstünde bulunan etiketlerdeki kare içerisinde içi boş yuvarlak sembolü, kurutma makinesi işareti olarak bilinmektedir. 
Eğer kıyafetlerde bu işaret varsa o ürünü kurutma makinesinde kurutabilirsiniz, demektir. 
Fakat bu sembolün üzerinde  çarpı işareti varsa o ürünü kurutma makinesinde kurutamazsınız anlamına gelir.
Peki ürünün indirimli fiyat listesi nedir?
Geri Dön